Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk a férjemm...

Fél éve próbálkozunk a férjemmel. De még semmi,semmi féle tablettát és vitamint sem szedek. Nagyon szeretnénk megkoronázni szerelmünk egy kisbabával,de sajnos elvezéskor azonnal kifolyik. Tudnátok valamit ajánlani esetleg tablettát vagy praktikát?

Figyelt kérdés

febr. 20. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Tegyél be utána tampont egyből.
febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
🤣Ezt gondolt át mégegyszer.
febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom.ajánlom praktikának a biológia könyvet elolvasni
febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ha gyereket akarsz lehetnél egy kicsit tajekozottabb.

Nem folyik ki minden, aminek kell, eljut a megfelelő helyre. Szerinted másnál hogy működik ez? Mindenki gyertyaba vágja magát utána?

febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Tegyél párnát a derekad alá és szorítsd óssze hüvelyed vagy gyertyázz .
febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

"Nagyon szeretnénk megkoronázni szerelmünk egy kisbabával"


És hogy meg fogsz lepődni, mikor arcul csap a valóság :D :D

Nem, a gyerek nem a kapcsolat megkoronázása, hanem az egyik legnagyobb próbatétele - a pech, hogy már egy plusz emberi lény is a része, aki nem tehet róla, viszont ha balul sül el és a kapcsolatotok elbukik, akkor ő szívja meg.

febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

"Nem, a gyerek nem a kapcsolat megkoronázása, hanem az egyik legnagyobb próbatétele - a pech, hogy már egy plusz emberi lény is a része, aki nem tehet róla, viszont ha balul sül el és a kapcsolatotok elbukik, akkor ő szívja meg."

Ennyi erővel akkor ne szaporodjunk. Egyébként miért szívná meg a gyerek? Az én szüleim is elváltak mikor ovis voltam mégse lett "semmi bajom". Nem szívtam meg, nem lettem lelki sérült stb.



Egyébként aminek bent kell maradnia az bent is marad... Én együttlét után egyből mentem zuhanyozni és lemosni magam lentről mégis elsőre sikerült. És nem stresszeltem rá, úgy voltam vele ha sikerül akkor sikerül ha nem akkor nem.

Viszont nekem a dokim azt mondta ha 6 hónap alatt nem sikerül utána forduljak hozzá.

febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

A praktika az, hogy ha tudod mikor szokott megjönni, előtte 2 héttel kell együtt lenni, mert akkor a legesélyesebb.

Gyertya állásba szoktak feküdni, terhes vitamin, glutén mentes étrend stb. de ezek csak a nőt nyugtatják meg, hogy mindent megtett, semmiben nem járul hozzá,hogy teherbe ess.

febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: attól függ mit értesz baj és lelki sérülés alatt. Ami a köznyelvben ezt takarja az valóban nem leszel. Ám egy csomó olyan működésmódot szed össze az ember ha elvált szülők gyereke, amit ha egy egészséges párkapcsolatban nő fel fel sem merül. A hangsúly az egészségesen van.
febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!