KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Van meg valaki 8dpo-n? 😁

Van meg valaki 8dpo-n? 😁

Figyelt kérdés
hogy vagytok? Mit ereztek? Vannak tunetek? Miota probalkoztok? Izguljunk egyutt 😊

febr. 21. 08:20
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** vĂĄlasza:
HĂĄt most elkaptam a kislĂĄnyomtĂłl vmi vĂ­rust. Tegnap este reggelig hĂĄnytam Ă©s ment is a hasam. Szval nagyon szarul vagyok.. :/ RemĂ©lem jobban leszĂŒnk a napokban.. Ă©s te?
febr. 26. 20:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 52/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Gyogyulast kivanok!

Nekem van a mellerzekenyseg es etvagytalansag,meg ejjel tobbszor felebredek. Ennyi. Kivancsi vagyok mikor ut be😅

Neked mar van tapasztalatod, mikor utottek be a tunetek nalad? 😁

febr. 27. 08:22
 53/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Nekem 5-6 hetesen, hånyinger reggel 11-ig. Szagoktól émelyegtem, mås ízt éreztem a kedvenc kajåimon. Egésznap aludtam volna. :)
febr. 27. 08:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 54/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Kozbe szamolgattam.most vagyok a ciklusom 36dik napjan tehata 5het+1napos lennek a nogyo szerint 😄 de az ovum keson volt, a 22dik nap ugyhogy szerintem valojaban egy hetet simman levehetek, tuti nem lesz jovo heten szivhang meg 😄

akkor jovo heten szamithatok a tunetekre( ha lesznek 😅)

febr. 27. 08:53
 55/56 anonim ***** vĂĄlasza:
Én is jovƑhĂ©t kedden megyek UH-ra, akkor leszek 5 hetes. Szerintem nĂĄlam sem lesz szĂ­vhang. 1 hĂ©t utĂĄn sztem.megint mehetek :) Nembaj, csak.minden rendben legyen vele ❀
febr. 27. 09:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 56/56 A kĂ©rdezƑ kommentje:
IgenđŸ™đŸ» mindegy mikor csak rendben legyenek 😊
febr. 27. 09:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!