Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nem volt rendszeres szexuális életem, február elején feküdtem le először a barátommal. Mostmár 4 napja késik, nagyon sokat pisilek, kívánós vagyok folyamatosan görcsöl a hasam mintha megjönne de mégsem, és feszül a mellem is, az összes tünet már kb egy hete tart. Eddigre már rég megszokott jönni, mensi előtt max 1-2 napig szokott ez lenni. Ja és a mellfeszülés nappról napra durvább. Védekeztünk rendesen gumival, de mégis olyan furcsák ezek a jelek. Lehetek terhes?
febr. 21. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

A tünetek alapján igen. De akár megváltozhat a menses, amikor hosszabb időbután rendszeres némi életet élsz.

10 nap múlva tesztelj. Addig lazísts.

febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha február elején történt az aktus, a terhességi teszt már kimutatja, ha van baba. Illatszerboltban vagy gyógyszertárban tudsz ilyet venni.
febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj
febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!