Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell agódni, ha a menzesz már...

Kell agódni, ha a menzesz már 22 órája késik?

Figyelt kérdés

Hétfőn délután voltam együtt a barátnőmmel, ő is es én is aggódom.


Védekezés megtörtént.


febr. 27. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Na pill. A hétfő délután az volt 22 órája... Az megvan, hogy minden szex után nem kell megjönnie a vérzésnek? :)))
febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-es úgy érted, hogy akkor nem jön meg, ha terhes az ember? Normál esetben minden együttlét után 60 perccel megjön. Ha 22 órája késik, akkor már biztos, hogy terhes vagy.
febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az semmi, a szervezet nem egy óramű pontosságú dolog. Nekem általában 24-31 nap közt változik, szinte sosem jön meg ugyanannyi napra.
febr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne stresszeljetek rajta! Én pcos vagyok, volt, hogy 40 napot késett :)

Egyébként minnél jobban stresszel rajta a barátnőd, annál többet késik. Ha nem volt szakadt a gumi, és végig rendesen rajtad volt, akkor eleve 99,9%ig biztonságos a pearl-index szerint. Szóval nyugi :) És pacsi, amiért végre egy rendesen védekező pár, és nem egy megszakításos kérdezett :)

márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem 63 napja késik. :D (Szülés után vagyok, egyszer jött meg.)
márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!