Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A legtöbb terheseégi teszt...

A legtöbb terheseégi teszt miért csak reggelente lesz pozitív??

Figyelt kérdés

Most olvastam egy külföldi kutatást, Brit tudósok állapították meg.


Az esetek 59%-ról van szó.



márc. 1. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyankor a legkoncentráltabb a vizeletben a hcg nevű hormon, amit az kimutat. A fogantatás után 3 héttel már bármilyen érzékenységű teszt bármikor kimutatja, csak általában a nők türelmetlenek, úgyhogy korán tesztelnek.
márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak elvileg van így.

Nekem már az elmaradt menzesz napjaiban délutáni is pozitív lett, nem csak a reggeli.

márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az elsővel.

Az esetek nagy részében (59%? 🙂) a nők nem isznak és járnak pisilni éjszaka álmukban, így minden más is koncentráltabb a pisiben olyankor. A laborokban sem véletlenül kérik sokszor az első pisit... De ettől még pár nap múlva más napszakban is egyértelmű szokott lenni a teszten a második csík, csak a reggeli pisiből legtöbbször hamarabb, ennyi.

Viszont mivel a kutatást nem linkelted, így a brit tudósokból gyanítom, hogy csak poénnak szántad a kérdést 😀

márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nap késésnél simán kimutatta délelőtt is, pedig gyakran járok pisilni :D
márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét gyerekemmel a nem várt előtt egy nappal délután kimutatta a teszt.
márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az ok abban keresendő, hogy akinél babaprojekt van, 80%-ban reggel szalad tesztelni. A párom is így volt.


Hasonló, amikor én is mindig csak reggel vágom meg magam borotvával, mivel szinte más napszakban sosem borotválkozok.

márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Mert a sok eszleny nem várja meg míg elmaradt a menstruációja, hanem hetekkel előtte tesztel és ahhoz nagy érzékenység kell, ami a reggeli első vizelet. Én 2 hét késés után csináltam este tesztet, majd leugrott róla a 2 csík.
márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nemvárt előtt este teszteltem és pozitív volt. Elvileg a reggeli koncentráltabb, de nem mindenkinél.
márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig délután teszteltem 6 nappal mensi előtt ha terhes voltam akkor már + volt, az a titka nem ittam 2-3 órán át és wc sem voltam. A reggeli tesztem sem volt erősebb mint amit délután csináltam
márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok nem 1 esetről beszélek kb 10 sok kémiai, missed és gyerek után, nálam ez nem igaz hogy csak reggel +
márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!