Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányadik dpo-nál jár? Én...

Ki hányadik dpo-nál jár? Én ma vagyok a 4.nél Szurkolhatnank együtt 😊 Kinek hányadik próbálkozása? Nekem ez a 3.hónap

Figyelt kérdés
márc. 2. 18:45
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ki hogy érzi magát? 😊
márc. 4. 08:07
 12/45 anonim ***** válasza:

#8as vagyok, én most teljesen jól vagyok :D néha van egy kis mellfeszülgetés, múlt héten 1-2 napig fejfájásom volt, meg kicsi alhasi feszülés, de ennyi.


Nálad kérdező? :)

márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Eddig énis elég tűrhetően

Tegnap a fejem fájt nekem is

De azon kívül semmi

Mondjuk nekem a mellem se szokott fájni már mensi előtt csak amikor még gyógyszert szedtem

Az alhasam nekem is fájdogalt multheten még ovu után :)

márc. 4. 09:57
 14/45 A kérdező kommentje:
8as te szedtél előtte gyógyszert?
márc. 4. 09:58
 15/45 anonim ***** válasza:

Én jol vagyok, köszönöm 😊

Szurkálódas van, de ez lehet a cisztam. Picit szédülök, de ez meg lehet front. Még korai lenne bármilyen tünet nalam szerintem, ami babára utalna🙂


Bar a kérdés nem nekem szól, első gyerkőc előtt 13 evig szedtem fogamzásgátlót és 1 ev utan fogant, de kozbe voltak doccenok és pici pihenő.


Én most várom a pénteket, hogy kezdődjön a teszt buli😅

márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Nem, jó sok éve nem szedek már :) Nekünk volt egy veszteségünk másfél éve, genetikai rendellenesség miatt félbe kellett szakítani a várandósságot, azóta pedig csak most állunk készen hogy újra belevágjunk...
márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

15ös köszi a választ😊

Énis 9évig szedtem decemberben hagytam abba remélem nem kell rá túlzottan sokat várni.

A ciklusom mondhatni visszaállt.

Hányadik dponal jársz?

De örülök h jól vagy 🙃

16os sajnálom szurkolok nektek!

márc. 4. 10:47
 18/45 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem alá írni, #15os K voltam🙈

Ma vagyok az 5.dpo-n, te?

márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Semmi gond😁 megesik

Én a 6.on

Most mióta probalkoztok?

márc. 4. 10:59
 20/45 anonim ***** válasza:

K vagyok

Igazából első gyerkőc születése óta nem védekezünk, bármikor kopogtathatott volna. Viszont a ciklusom csak év elején tért vissza, ahhoz képest elég jó pontosaggal. Ezert is követtem ovomat is🙂

Szóval mondhatnek 2 évet is, de igazán esélyünk 2 hónapja van😊

márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!