Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt?

X-epil terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata erről a terhességi tesztről?

Mennyire megbízható?

Ma csináltam egyet,negatív lett,majd pár perc után át futott rajta egy rózsaszín akármi..mintha megakart volna jelenni a második csík.Mostanra a második csík helyett egy rózsaszín folt maradt

Nem tudom ezt értelmezni,persze megismétlem a tesztet,de ha esetleg volt ilyesmi rossz tapasztalat valakinek akkor másik márkát választanék


márc. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kinek a pap kinek a papné. Nálam rossz volt. Negatívon mutatott mikor másik két teszt pozitívot. Terhes is voltam. De van aki esküszik rá.
márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én facelle tesztet használok. Kazettásat. Még sosem vert át.
márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
X epil nekem eddig mindig igazat mutatott
márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt bajom vele, ha terhes voltam, pozitiv volt, mar az esedekes menstruacio elott 1-2 nappal. Bar ugye tupontos a ciklusom, nyilvan emiatt is.

Szerintem lehet, hogy egy kicsit elaztattad? Nem tudom, de ugy hangzik.


Vegyel akkor masik fajtat holnap, hatha.

márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig jó volt. Igaz én annyira nem remegtem rá a dolgokra. Mikor elkezdtük a babaprojektet nem várt után 2 nappal teszteltem ha nem jött meg. Ilyen egyszer volt. Erősen negatív volt. A fia 3 hónap próba után lett. Nemvárt után 2 nappal teszteltem. Erős pozitív volt.
márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,úgy gondoltam várok holnap reggelig és az elsőből csinálok meg egyett.

De megmutatom nektek,hogy nézett ki a tesztem

[link]

márc. 8. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléggé elázottnak tűnik.
márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!