Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. napján volt LH...

Ciklus 19. napján volt LH csúcs a teszt szerint, akkor a 20. napon van az ovuláció kb?

Figyelt kérdés

És ha a ciklus 18 és 20. napján voltunk együtt akkor jók az esélyek? :)


Ugyanitt, ki van 1. Dpo-n? 😊

30N


márc. 7. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor elvileg a 20. napon volt ovud. :) Én 7. dpon vagyok :)
márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus 13. napján lett pozitív az LH teszt, 12. és 14. napon voltunk együtt. Ma vagyok az app szerint a 7.dpon. Igazából a pozitív LH teszt után csak a 3. napon kezdett el felfelé menni a hőm, így lehet, hogy csak a 15. napon volt ovum. (Előző hónapban másnap esett le a hőm, ez a 2. hónap, higy mindkét módszert használom.)
márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én ugyan nem mérem a hőmet, de elméletileg akkor a 4.dpon vagyok és 3 napja úgy érzem, hogy melegebb a testhőm (talpamon érzem :D)

Melyik appot használod? :) régóta próbálkoztok?

márc. 10. 16:12
 4/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a Premom appot használom, és nagyon szeretem. Nekem a fogamzasgátló nagyon összezavarta a ciklusomat, 1,5 év kellett, hogy minden visszaálljon a rendes/rendszeres kerékvágásba. Azóta ez a 3. hónapunk.
márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 3.dpo-n vagyok. Nekem a ciklus 16.napján volt az ovum.

Bár 15.napon volt pozi LH tesztem, 16.napon késő d.u. éreztem egyértelműen a bal petefészkemben a szurkálódást és sajgó fájdalmat és ekkor még erős pozitív LH tesztem volt.

Ha a testem jelzésére hagyatkozom, hogy éreztem a peteérést, akkor 16.napon volt az ovum, ha az első negatív tesztes napot nézem, akkor 17.napon.

Tehát 2-3.dpo-n lehetek. Jobban adok a megérzésre, hogy aznap este repedt a pozi teszt ellenére (ugye utána gyorsan eshet is az LH, nincs kizárva, hogy 1 óra múlva már negatív lett volna a teszt), így 3.dpo-t tartom most számon.

Huuu,de belemélyedtem. 😅

7 éve próbálkozunk, ezalatt 2 vetélésen vagyok túl.

33 éves leszek 2 nap múlva, szuper lenne ha akörül elkezdődne egy beágyazódási folyamat.😄

Szurkolok Nektek csajok!

márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5ös, nekem is volt egy durva vetélés sajnos a 11.héten pár hónapja. :( nekünk másfél év után lett baba, de igazán nem próbálkoztunk akkor még. 7 év nagyon sok idő, most sikerülni fog, szívemből kívánom :)


Szurkolok én is mindenkinek :)


Írjátok majd le miket tapasztaltok :) remélem a végén + tesztjeink lesznek :)

márc. 11. 12:38
 7/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Sajnálom a veszteséged. 😔

Én is szívemből kívánom, hogy mihamarabb egy pozitív tesztet szorongathass és boldog problémamentes várandósságod legyen. 🙂

Én itt leszek és várom nálad/tok a fejleményeket. 🙂

márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok, hogy vagytok?


5ös köszönöm, kedves vagy nagyon! :)


Van nálatok eddig bármi fejlemény? Mikor teszteltek? :)

márc. 15. 18:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia, 5-ös vagyok. Áhh, nálam nagy a fejetlenség. Kb. 4.dpo-n elmentem dokimhoz uh-ra.

Ugye írtam, hogy határozottan éreztem a peteérést.

Na, doki letörte a szarvam rendesen, azt mondta sok apró tüszó, pco jellegű petefészkek.

Ezt mondjuk eddig is tudtam.

5-6.dpo-n elmentem a 21.napi vérvételre (csak így tudtam megoldani, tudom korai volt picit, de ünnepnap+hétvége jött és lekéstem volna ebben a ciklusban.)

Na, ma megjött az eredmény és a progeszteron 33.15 nmol/L...

E szerint volt peteérés...

Szóval vannak az LH tesztek és a testem jelzései (tudom ezek csak a folyamatot jelzik és nem feltétlenül azt, hogy végbe is ment az ovu). Ezzel szemben van a doki és amit látott vagy épp nem.

És van a vérvétel ami akár engem is igazolhat...

Szóval ilyen hullámvasút feeling van... Boldogság, hogy de jó, hogy érzem mi történik a testemben, aztán az elkeseredés, hogy kuka ez a ciklus is, mert ő nem lát semmit, majd kérdőjelek hada, hogy most akkor mi a túró is van?!

Szóval 7.dpo környékén járok, 2-3 napja nagyon nagy mennyiségű fehér sűrű folyásom van, ami nálam nem jellemző ebben a szakaszban legalábbis a mennyiséget illetően.

Szóval azt sem tudom egyáltalán érdemes lesz-e bármikor is tesztelni, persze ha csak nem késik.

Te hogy vagy? Valami fejlemény?

márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5- mármint peteérésre utaló nyomot nem látott.
márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!