Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párotok hogyan tolerálja a...

Párotok hogyan tolerálja a babatervezéssel járó költségeket, előkészületeket?

Figyelt kérdés
Az enyémnek még a hátán is feláll a szőr, ha csak egy terhességi tesztet veszek. (pedig nem sokszor vettem eddig) Itt olvasom, hogy mások sokat költenek ovutesztekre is, sőt, tesztelnek szinte a ciklusuk egész második felében. Azonkívűl mindig kinevetett, mikor a ciklus.hu-ra jegyeztem fel dolgokat. Ti egyáltalán beavatjátok a párotokat? Nincs ellenére a pénzkiadás a tesztekre?
2010. okt. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose szólt érte. A tesztet se nevette ki soha. A ciklus.hu t pedig nem is látta. Illetve nem volt ugy hogy látta volna mikor irom be. Persze nyilván gondolja hogy feljegyzem valahová. EGyetlen hónapban vezett hőgörbét csak utána mindig csak a mensit szoval nem minden nap használtam.

Ovutesztet is csak egyszer vettem, terh. tesztet is talán csak 4x.

2010. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ellenére.

Más cigire naponta elkölt annyit , mint én egy hónapba a tesztre.

Kb 700 Ft körül ha veszek, annyi belefér szerintem...több pénzt és is sajnálok rá. de mégis azért jó megnézni..

2010. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na a babatervezésre egy fillért nem költöttünk,ha csak egy-egy romantikus vacsorát nem "erre"számolunk el! :) Nem számolgattunk,nem tesztelgettünk csak összebújtunk amikor kedvünk tartotta,sőt "spóroltunk"mivel nem kellett védekező szereket eszközöket vásárolnunk! :) Ezzel a módszerrel első baba 6hónapban második baba elsőre sikerült!Én javaslom ha most kezditek és nincs különösebb problémád(egészségügyileg)hagyd a tesztelgetést és élvezd a gondtalan védekezés nélküli együttléteket!Hajrá...:) 37h.kismama
2010. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párom mindig mondta, hogy felesleges addig tesztre pocsékolni a pénzt, amíg nem marad el a havim. Igaza volt, mert ahányszor korábban teszteltem, mindig megjött. Aztán egyszer erőt vettem magamon, és kibírtam, hogy ne teszteljek napokkal a nemvárt előtt. Aztán annyira jól sikerült, hogy észrevettem, hogy már 5 napja késik. Teszt, 2 másodpercen belül pozitív volt. :)
2010. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ketteske ***** válasza:
Mi együtt csináljuk az ovu teszteket, a férjem jobban izgul, mint én. Amikor terhes lettem, minden nap vett 3 tesztet, hogy akkor tuti-e. Most meg őt kell vígasztalni, ha megjön a mensim....
2010. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!