Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végtagfájdalom a korai terhess...

Végtagfájdalom a korai terhességnél?

Figyelt kérdés
Pár napja derült ki, hogy babát várok, 10.dpo-n már pozi lett a teszt, azóta erősödik. Amióta pozi lett (meg előtte is pár nappal) néha fájnak a lábszáraim, tegnap este pedig a karom is elkezdett. Vérnyomásom jó, nem vagyok beteg. Lehet ez a baba miatt? Nektek volt már ilyenetek?
márc. 9. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem ilyesmire. Nem lehet, hogy elkapták valamit ? A vírusos megbetegedés szokott így kezdődni.
márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább influenza, a végtagfájdalom inkább a 3. trimeszterben jellemző.
márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem össze szedtél valami betegséget,mert most influenzás időszak van,menj el orvoshoz.
márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ilyenkor kaphatok influenza elleni oltást vagy azt az első trimeszterben nem adnak?
márc. 9. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha influenzás vagy ilyenkor már sokat nem ér az oltás de lehet a terhességnél bajt is okozna.de kérdezd meg a háziorvosodat az a biztos.
márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már influenzás vagy, semmit se ér az oltás. Én a második trimeszterben kaptam meg, semmi bajunk.
márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából semmi más bajom nincs, kicsit esetleg tüsszögök, meg néha a végtagfájdalom.

Megkérdezem a dokit, köszönöm mindenkinek!

márc. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!