Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik hogyan tovább?

7 napja késik hogyan tovább?

Figyelt kérdés

5 hónapja menstruálok mióta nem szoptatok

35,23,28,23 igy jött meg eddig.

Most a 33. Napnál tartok de semmi. Terhesség szinte kizárt mert használtunk gumit. Mj lehet még? Mikor kell orvoshoz fordulni?


márc. 10. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a szoptatás abbahagyása után, 1 éven belül általában rendszereződik a menstruáció. Ha 1 év elteltével sem, akkor kell felkeresni. Nekem talán a 6ik alkalom után lett rendszeres, előtte össze-vissza jött meg.
márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Mit keres a terhesség megszakítása topicban, ha nincs terhesség?🤔

Csinálj egy tesztet és várd meg, hogy megjön, ha negatív persze). Jelenleg még nincs rendszer a menstruációdban, így nem is késik. Majd beáll.

márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt mondta a nőgyógyász, mint egyesnek, hogy egy év míg rendeződik. Nekem még nem állt be. Ötödik ciklus volt már.
márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, amíg szoptattam, 16-40 nap között jött meg az amúgy atompontos menstruációm.


Ha terhességre gyanakszol, tesztelj. Ha negatív, akkor meg várj, majd megjön.

márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rossz helyre ment a kérdés ,mindenkitöl bocsánat hogy ezt a hatalmas hibát el mertem követni....


Egyébként nem lehet pozi a teszt mert védekeztünk.az elsőnél még értettem a 35 napot de utána 23,28,23 így gondoltam a 28 körül meg kéne jönni.,de semmi.

márc. 10. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Azt írod hogy 7 napja késik a menstruációd. De közben azt is írod hogy a 33. napon vagy és hogy volt már 28 és 35 napos ciklusod is az elmúlt időszakban. Akkor nem késik semmi 7 napja. 😄
márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!