Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom eldönteni, ez...

Nem tudom eldönteni, ez negatív ugye? Ezt a fajta lh tesztet még nem használtam. One step lh

Figyelt kérdés
[link]
márc. 10. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez még negatív, holnapra - holnap utanra ebből mar lehet pozitív
márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 10. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a mai..

[link]


A tegnapi határozottan erősebb volt.

márc. 11. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez negatív igen

Milyen erősségű a teszted? 20as vagy 30as?

márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20as

Ahogy nézem az utolsó három napon ugyan olyan. Ilyen hónapom még nem volt. Mindig halvány aztán 1 nap erős s aztán ismét halvány..

[link]

márc. 11. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk érdemes 1 fajtával végig tesztelni (én amúgy pont ezt a 2 fajtát szoktam venni, mikor melyikhez van kedvem es megbízhatóak)

Viszont olvastam mar olyat, hogy valakinek sikerült körbe tesztelni a pozitívat, igy nem volt a kezeben pozitív lh teszt, de baba lett a vége🙂

Minden nap ugyan akkor tesztelsz? Betartod a kevés folyadék, 2 óráig nem pisilsz "szabályt"?

márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is az adott hónapban 1 fajtát szoktam használni. Most így jöttök ki. Mert múlt hónapról maradt 3db s másmilyet kaptam ebben a hónapban.

Igen, általában 17:00 körül csinálom annyi, hogy ma dolgoztam s 17:10kor csináltam.

Előtte nem szoktam inni.

márc. 11. 23:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szinte minden hónapban amikor erős csíkos akkor szokott fájni a hasam vagyis csak aznap. Tegnap fájt is. Mindegy holnap még csinálok egyet..
márc. 11. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy abban, hogy van-e peteeres, menj el dokihoz, amikor tudsz🙂
márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!