Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, teszteljek...

Mit gondoltok, teszteljek azért még egyet?

Figyelt kérdés

Augusztus 10-15én volt meg utoljára, utánna sokszor voltunk együtt a párommal és szeptember 16-án voltam a dokinál. Elvileg szept.10-én kellett volna megjönnie de azóta sem jött meg. Csináltam már a dokihoz menés elött is két tesztet mind a kettö negatív lett és az orvos azt mondta hogy teljesen egészséges vagyok de nem terhes - hüvelyi UH-val is megvizsgált- azt mondta hogy szerinte a gyógyszer letevés után normális hogy egy ideig nem jön meg, azt mondta hogy várjak.

Viszont azóta mintha nagyobbak lennének a melleim, rám nem jellemzö módon höhullámaim vannak, és néha olyan hányinger tör rám, hogy múltkor bevásárlás közben majdnem elhánytam magam ha ránéztem egy szelet ételre is.Volt has szurkálásom is anno egy ideig az elmaradt mensi környékén...

Tudom hogy, azt mondják sokan bebeszélem magamnak, de végül is amikor dokinál voltam akkor ha összejött volna a baba max. 3-4 hetes lehettem volna...

Már beszereztem cickafark teát és folsavat is kaptam - a doki írta fel- de a múltkor megfordult a fejemben hogy teszteljek-e egyet?

Nektek mi a véleményetek? Volt akinek a doki késöbb vette észre a terhességet, és a tesztek is csak késöbb mutatták a babát?


2010. okt. 25. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hcg-re elküldött a doki???Ha az is negatív,akkor szerintem nem vagy terhes..

Nekem hüvelyi uh sem mutatta ki az 5 hetes terhességemet,csak a hcg..

Szerintem tesztelj,mert ha baba lesz,azt már ki kell hogy mutassa a teszt is..

2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szeptember 16-án voltál dokinál, de ma október 25-e van....lehet, hogy akkor még nem voltál terhes, de azóta az lehettél. Előfordul tabiabbahagyás után, hogy kimarad a mensi, mert nincs rendszeresen peteérés. Viszont a mensit megelőzi a peteérés, tehát lehet, hogy egy hónap kimaradt, utána meg megindult a folyamat, azóta meg azért nem jött meg, mert megfogant a baba. Úgyhogy egy tesztelést mindenképp megér a dolog, aztán kiderül, hogy esetlegesen csak beképzeled, vagy tényleg van alapja.

Szorítok! Majd írd meg az eredményt!

2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen teszt!! Doki amikor nála voltál kézi vizsgálatnál már érzi amúgy, hogy a méhszáj milyen állapotban van..ebből is tud következtetni, uh-t nem csinált?? Én a helyedbe tesztelnék tuti minden nap:) nagyon drukkolok!!
2010. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én úgy lettem tabletta abbahagyása után terhes,hogy meg sem jött.szerintem tesztelj.
2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amúgy az is elképzelhető, hogy akkor még tényleg nem lehetett uh-al látni, mert akkor kb. 5 hetes terhes lehettél, (utolsó mensi első napjától számolva) és ha nem középidőben, hanem esetleg kicsit később fogant, akkor még a petezsákot sem látni. De az már régen volt, mostmár mindenképp lőjj el egy tesztet.
2010. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok kismama:)
2010. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagoyn köszönöm a gyors válaszokat. A tabit Júniusban tettem le és utánna napra pontosan meg jött júliúsban és augusztusban is...aztán meg már nem:(

Szeptemberben amúgy is éves vizsgálatra kellett volna mennem és mondtam is neki hogy nézze meg legyen szives hogy, nem-e vagyok cisztás,vagy ilyesmi ...Tapintásos vizsgálat nem volt, de hüvelyi UH-val jól megnézett és azt mondta hogy, nem vagyok terhes de ö mindent rendben talált - tehát semmi ciszta vagy hasnoló. Felírt folsavat és ezzel váltunk el. Azóta sem jött meg, így gondoltam hogy elkezdet cickafark teát inni.

Hmm... a hét végén veszek egy tesztet hátha:)

Csak féltem hogy hüjének néznek, mert doki és negatív tesztek ellenére terhességre gyanakodom.

2010. okt. 25. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, de az a doki, meg negatív teszt már régen volt, műár rég tesztelned kellett volna, tesztelj már holnap, hogy tudsz te hétvégéig várni még?
2010. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok mi lesz...
2010. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából talán azért is tesztelek késöbb mert már annyiszor beleéltem magam a pozitív tesztbe és mindíg negatív lett, és ilyenkor pár napig depis szoktam lenni...persze nem nagyon, föleg nem a párom elött, mert nem akarom ezzel stresszelni de nekem mindíg rossz élmény tesztelni:) Szerdán igyekszem venni egyet és megírom hogy mi lett
2010. okt. 25. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!