Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dpo-n járok.30 napos...

12 dpo-n járok.30 napos ciklusnál és hamarabb volt ovu a 12.ciklusnapon.kérdésem ha most negatív a teszt akkor már az is marad?tudom korai tesztelni míg nem jön meg semmi tünet se pattanás pms előtt szokott lenni semmi!decemberben volt egy kémiai!

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat?
márc. 16. 07:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És 5 nap van még mensziig
márc. 16. 07:23
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Korai. Nem kicsit...

Ha késik, akkor van értelme.

márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy marad negatív.

Ha öt nap van menzeszig akkor még bármi lehet belőle, akar pozitív is

Várd meg, hogy meg-e jön az a biztos.

Mi így nem tudjuk megmondani terhes-e vagy

márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon, nagyon korán teszteltél. Semmi értelme nem volt. Még bármi lehet.
márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csak a kémiai után nagyon figyelek!3án volt az lh pozi aznap voltunk már 4én átment negatívba,akkor volt a tüszőrepedésem!!ha minden igaz elkaptuk!de annyira bizonytalan vagyok!nem érzek semmit!se pattanás se mellfeszülés semmi
márc. 16. 07:32
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha hőgörbét is vezetnél mellé, akkor biztosabban látnád, hogy mikor lehetett ovulációd. Nekem a kettő együtt volt nagyon jó.
márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 4-én volt ovud akkor hétfőn fog megjönni nem 5 nap múlva. Ha reggeli első pisiből csináltad, valami jó 10-es teszt és teljesen hómező akkor valószínűleg már az is marad (ha biztos az ovu)
márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem minden esetben 12 dpon + volt a tesztem, k0émiaik is volltak nem kevés.

Szerintem engedd el ezt a hónapot.

márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Már nem azért, de ha ennyire korán tesztelsz és esetleg megint kémiai szerinted a pozitív teszttel a kezedben tudsz bármit is tenni, hogy megmaradjon? Ezért felesleges korán tesztelni
márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

26 napos ciklusaim vannak, 12.ciklusnap volt ovu. 12.dpo negatív teszt, 13.dpo lett pozitív. Már 7 hetes vagyok.

Igazából várni tudsz csak és újra tesztelni ha nem jön meg

márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!