Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jannge fogamzásgátlót szedem...

Jannge fogamzásgátlót szedem egy hónapja fájnak a melleim és derekam néha el felejtettem be venni és nem egy időben szedtem be őket doki azt mondta ne szedjem....viszont hamarabb meg jött így...lehetséges hogy terhes lehetek ?

Figyelt kérdés

márc. 16. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Na akkor szerintem ennek fuss neki mégegyszer.


Fogamzásgátlót szedsz, de hol szeded, hol nem. Szeded, de a doki mev azt mondta ne szedd.

Véreztél, mégis terhességen gondolkodsz...


Te sem lehetsz a legélesebb kés a fiókban.

márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem valo a fogamzasgatlo tabletta, ha keptelen vagy normalisan szedni. Ez nem cukorka!

Ha megjott, nem hiszem, hogy terhes vagy, de csinalj egy tesztet es kiderul basszus. Gondolkozni ki fog?

márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Figyelj már ide szerintem te vagy tökéletes!!!! Van hogy el fejtette de másnap be szedtem!!! Nem ítélkezni kell ha nem tudsz normálisan írni akkor ne írj semmit
márc. 16. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kimaradt egy-egy nap, akkor nem védett a tabletta, lehetsz terhes, viszont ha jól értem menstruálsz? Mert akkor meg nem valószínű. Az utolsó aktustól számítva 14 nap múlva tesztelj, az a biztos és óvszert használjatok mostantól. Az orvosnak és a hozzászólóknak is igaza van, ha nem tudod mindennap ugyanakkor bevenni a tablettát, akkor nem való neked.
márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnem fog. gatlot ajanlom a tapaszt azt heti 1x kell cserelni
márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!