Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden, február 15-én jött meg utoljára, de szokatlan hányingerrel. 23-án délután csináltam egy 10-es Facelle tesztet, csont negatív.


Mindig pénteken szokott jelentkezni mostanában, de most szombaton sincs még semmi jele, csak egy sárgás-fehéres folyás, ami mellett nincs viszketés. Ma reggeli elsőből 10-es teszt negatív.


Amit tudni kell, hogy Jangee-t szedek 3 éve, szemet nem hagytam ki, hányás, hasmenés nem volt, más gyógyszer csak kollagén, amit az orvosom jóvá hagyott. 29-én voltunk utoljára együtt, de a párom nem bennem ment el, a végén ragaszkodik a gumihoz.


Dokimat hétfőig nem zaklatnám inkább, az első szemwt hétfő este kellene bevennem.


Mi a vihar lehet?


Köszönöm!



márc. 16. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Nyugodtan kezdd a következő levelet, teljesen felesleges ezzel dokihoz menni. Tabletta mellett a megvonásos vérzés jelentkezése nem 100%, nagyon elvékonyodhatott a nyálkahártya.


A leítrtak alapján nagyobb esélyed van az ötös és hatos lottót egyszerre megnyerni, mint a terhességre.

márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy az utolsó bogyós héten volt 7 nap közti vérzés. Amolyan barna paca.
márc. 16. 09:31
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
31. ciklusnap, 16 nappal az aktus után, teszt negatív, elég valószínű, hogy nem vagy terhes. Az meg nem jelent semmit, hogy mostanában péntekenként jött meg - december és január is 31 napos volt, február csak 29. A szervezeted nem tudja, milyen nap van.
márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak az aggaszt, hogy 4-5 napon szokott jönni, most meg már a 6. A fejem tuti a stressztől fáj, más meg nincsen. Komolyan jobb lenne, ha lenne mód az elköttetésre.
márc. 16. 13:31
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Beteges ennyire rettegni a terhesség tőle. Fogamzásgátlót szedsz, a pasid gumiba élvez. Mitől lennél terhes?

Hány naposak a ciklusaid? A hármas válaszoló tökéletesen leírta, nem értem a leszavazását.

márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem szavaztam le, megnyugtatott. A terhességtől pedig tényleg rettegek, ennek oka, hogy sosem szeretnék gyereket, ha úgy alakulna sem tartanám meg. Komoly orvosi okom van rá sajnos.


Az elmúlt fél évben stabilan 28 naposak. 3 év alatt a legrövidebb 24, a leghosszabb 31 volt.


Az zavar, hogy sosem volt erős hányingerem, szédülés, fehér folyás, sem kibírhatlan kimerültség. Most két hónapig igen, szó szerint dőlt, most meg semmi a szünet hatodik napján.

márc. 16. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Fura, hogy gyógyszer mellett nem fixek a ciklusaid. Nem lehet, hogy gyenge már neked?

Nagyon ritka esetben nem mutatja a teszt, kérj HCG vérvizsgálatot, akkor teljesen meg tudsz nyugodni.

márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Holnap felhívom a nőgyógyászomat.


Nekem mindig volt egy szabályos ismétlődés. Egyszer 28 és gyengébb, egyszer 30 és erősebb megvonásos. De akkor is így volt, amikor először szedtem. Kimaradás viszont sosem.


Januárban voltam kivizsgáláson, akkor azt mondta, ne váltsunk, ez elég. Viszont most két hónapig nagyon erős volt, 28 napra.

márc. 17. 09:37
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Elmondhatnátok miért nem hasznos válasz, hogy nem normális hormonális fogamzásgátló mellett az össze-vissza ciklus? Nekem fogamzásgátló mellett 9 év után is óramű pontossággal jött.

Baromi fura a gyakori kérdések szavazó közönsége.

márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

9. Mert fogamzásgátló mellett sem _KELL_ "óramű pontosságúnak" lennie. Nem, kicsit sem fura, hogy az övé ilyen mellette. Nem te vagy az abszolút mérték. Nem, a kérdező által leírt ciklus nem "össze-vissza", mint ahogyan te minősítetted. Ez egy teljesen átlagos, szabályos ciklus.

Ja és nem, a HCG vérvizsgálat ajánlgatása sem észszerű részedről.

No ezért kaptad a lepontozást.

Más kérdés?

márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!