Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek a hőgörbék...

Szerintetek ezek a hőgörbék rendben vannak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vezetem a hőmet. Egy évben kb. 3 alkalommal előfordul hosszabb ciklus, az első mérős hónap pont ilyen volt.

Az LH teszt az első hónapban a 26.napon lett pozitív, a mostani hónapban pedig a 13.napon.


márc. 17. 08:44
 1/6 A kérdező kommentje:

1.hónap: [link]

2.hónap: [link]

márc. 17. 08:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó, de egy kicsit "fűrészfogas", nem kéne naponta ekkora kilengéseknek lennie, ha jól mérsz.
márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második kommentelő jól mondja.


Digitális hőmérővel mérsz, és az 2 tizedesjegyig mér? Rögtön ébredéskor méred, szájban vagy hüvelyben, legalább 3 óra alvás után, mindig közel ugyanabban az időpontban?


(Ha szájban mérsz, nem alszol nyitott szájjal? Akkor nem fog helyesen mérni.)

márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem teljesen jó.


Nem aza lényeg hogy tökéletesen lapos görbét kapjon az ember és azon stresszel jen, hogy vajon ma éjjel nyitva volt-e a szája... Csak a tendencia a lényeg, látszik szépenaz alacsonyabb hő a follikjláris fázisban, a leeső hő ovulációkor és a megemelkedett a luteális fázisban. Ennyi a lényeg.

márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezek normális görbék, egyértelműen elkülöníthető a két ciklusfázis. Az, hogy “fűrészfogas”, nem baj.
márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
2-es vagyok. A fűrészfog mérési pontatlanságra utal, én csak azért hoztam fel, mert ha ebben hiba van, az félrevezető tud lenni. Utánam leírták hogyan kéne... Izgulni semmiképpen nem kell, de biztos csak szakmai ártalom a "pontos mérés" iránti "kényszerességem", bocsesz. :D
márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!