Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgyis hogy...

Lehetek terhes úgyis hogy közben megjött?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ok miatt hittem hogy terhes vagyok, de a teszttel gondoltam még várok erre meg is jött (de teljesen váratlanul és görcsök nélkül), ezután még csinálhatok tesztet?
márc. 17. 09:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%

10,

vannak nők, akik még időszakos vérzésről is beszámolnak, amely számukra menstruációnak tűnik. A hüvelyi vérzés azonban nem azonos a terhesség alatti menstruációval, de laikusnak olyan, mint a mensi...

márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
6. Miert ne lehetnenek? Ezett is gondoltam, az elozo menzeszem tobb mint egy honapja volt es volt egy aktusom is ami lehet becsuszott, siman gondolhattam hogy terhes vagyok (rosszul voltam, kivanos es hanytam pont mikor a beagyazodas lett volna, hoemelkdesem is volt csak bizonyos idoszakokban)
márc. 17. 11:44
 13/31 A kérdező kommentje:
7. Akkor nala hogyhogy elofordult?
márc. 17. 11:45
 14/31 anonim ***** válasza:
55%
Basszus akkor csinálj tesztet,kit érdekel
márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%
Azt ugye tudod hogy a hányinger meg a kívánósság nem a beágyazódás tünete? :D
márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
14, hát nem a te kényed kedvére írt kérdést, kit érdekel, hogy téged nem érdekel?
márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
52%
Hát de győzködi magát.Terhesség alatt menstruáció nincs!Max.kis vérzés,de az meg nem mentstuácio.Tök jó hogy ennyi nőgyógyász van már itt.🤣
márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%
Ja a kérdezővel az élen.Olyan ostoba,hogy az már fáj.
márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj hogy az ilyen kérdéseknél mindenki próbálja saját magát meggyőzni, hogy annak ellenére, hogy menstruál és negatív a teszt még lehet terhes, mert a szomszéd Marika 8ad unokatesója barátnője így járt. Tudom, én is minden főszálban kapaszkodtam. Azóta hogy sikerült a baba már belátom, hogy ezek hülyeségek. Terhesség alatt a vérzés nem normális (max beágyazódásnál tényleg 1 pici pötty), aki vérzik vagy fenyegető vetélés vagy hematóma miatt van.
márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%
Mama elso 4 honapban verzett ugyanugy mikor anyaval volt terhes😅 igy keson vette eszre a terhesseget. az oke hogy nem menstruacio de ver jon siman ossze keverheto. Nekem sose jon pontosan es sose ugyanannyi napig tart. Minek rugoztok a szavakon, aki hormont szed annak se menstruacioja van csak megvonasos verzese megis ugyanugy havikent hivatkozunk ra.
márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!