Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a jó progeszteron érték 10...

Mi a jó progeszteron érték 10 dpon?

Figyelt kérdés

Pénteken kellett volna mennem progeszteron vérvételre az volt a 7 dpo. A hosszú hétvége miatt csak ma reggel tudtam elmenni. Így hogy ez már a 10 dpo magasabbnak kellene lennie az értéknek? Ilyenkor mennyitől számít jónak?

Köszönöm a válaszokat😊



márc. 18. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Luteális fázis közepén kb 30 nmol/l felett jó, de valójában feleennyinél is létrejöhet terhesség….
márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 33 lett😊
márc. 19. 11:47
 3/12 anonim ***** válasza:
kiegészíteném az elsőt: csak nem biztos, hogy megmarad. Az alacsony progeszteronszint nem igazán jó. a 33 szerintem picit kevés, de legalább igazolja, hogy volt peteérés.
márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De, 13 nmol/l-es értékkel is írtak le élveszületett terhességet….

30 nmol/l felett pedig optimális, nem kevés.

márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem kevés volt. azért írtam le ezt.
márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyelőre pozitívak a terhességi tesztek. Jövő héten nézetek hcgt és szerintem progeszteront is. Nyilván ebből még bármi lehet de bízom a legjobban🙏
márc. 21. 09:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ó, gratulálok :) ne haragudj, ha megijesztettelek ezzel. Nekem egy kis barnázás volt a 30-35 közötti értékem után, mert kevésnek találták, de kaptam pótlást! Minden jót Nektek! :)
márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Spontán ciklusban a progeszteron pótlás értelmetlen, nem javítja a kimenetelt. A méregetése szintén az, mivel nem a progeszteron szinttől függ a terhesség sikeressége.
márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A létrejövetele nem, de a megtartás igen, hidd el, tudom...
márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7: Köszönöm🥰
márc. 21. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!