Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-32 napos ciklusnál lehet...

30-32 napos ciklusnál lehet ennyire korán (lh tesz+)a 12 ciklusnapon?ma 14 dpo-n járok semmi tünet a hasszurkán kívül meg hogy a ragyáim nem jöttek ki!Szóval ma reggel teszteltem egy nagy negatívat!elkeseredtem,de 10kor meg halvány pozi?16 a luteális

Figyelt kérdés
márc. 18. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem a hasszúrkálás általában a méhnyálkahártya leválástól szokott lenni menstruáció előtt
márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeld el hogy beleszúr, hogy mondjam olyan görcsölgetés inkább!11-12 dpo körül olyan volt mintha egy labda lenne az alhasamba,ilyen mensi előtt nem szokott lenni!olyan hogy nem tudod behúzni a hasad mert folyamatosan nyomja kifelé! Érthetően írom le?😊
márc. 18. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
2es nem tudom, én terhesen az az igazság semmi ilyesmit nem éreztem, sőt pont az volt a furcsa, hogy már késett pár napja és nem éreztem, hogy meg akarna jönni. Amiről te írsz az a meg akar jönni érzés a pozitív teszt után pár héttel jelentkezett nálam
márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!