Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koraterhességi tünetek?

Koraterhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Kinél mik jelentkeztek? Persze, a menstruáció kimaradása az elég egyértelmű, de azon kívül volt-e bármilyen más jel? És ha volt, mikor jelentkeztek?

Köszönöm, ha válaszolsz! :)


márc. 19. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy nem jött meg és pozitív lett a teszt.


Jelek? Mi ez itt basszus, az ezotéria topic?😅

márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vicc komolyan, hogy egy kérdést nem lehet kiírni úgy, hogy valaki ne kötne bele :D

Miért zavar az téged, hogy érdekel ez a téma, és szeretnék tapasztalatokat olvasgatni? Írtam, hogy a menstruáció kimaradása az elég egyértelmű, de érdekel, hogy voltak-e még más terhességre utaló jelek (pl görcs, folyás, stb)

Ha nem tudsz normálisan válaszolni, kötekedni miért kell?

márc. 19. 07:05
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, volt JEL. Átrepült egy gólya a házunk felett.
márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem miért kell minden kérdés elviccelni és kötekedni :(


Leírom az én tapasztalataim :) Az első furcsaság az volt, hogy nagyon sokat kellett pisilnem (éjszaka is felkeltem ami nem jellemző) és nagyon szomjas voltam állandóan. Több napon át motiválatlan, nyűgös és érzelmes voltam, bármin el tudtam volna sírni magam (ez menstruáció előtt is megvan de nem ennyire). Pozitív teszt napján (10 dpo) szédültem egész nap és szurkált a hasam.


Az a baj ez mind olyan, hogy simán PMS-nek is lehet venni, szóval próbáltam nem beleélni magam a "tünetekbe" :)

márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem volt
márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első három terhességemnél az ég világon semmi tünetem nem volt a szokásos PMS tüneteken kívül, csak nem jött meh. A hatodik hét körül jöttek a klasszikus tünetek.

A negyediknél már az esedékes menstruációm előtt pár nappal brutális hányingerem volt, undorodtam a szagoktól, aludtam volna egész álló nap. Pont emiatt meg is lepődtem, hogy kimaradt a vérzésem és pozitív lett a teszt (amit azért csináltam mert a férjem mondta, hogy szerinte terhes vagyok :D). Azt hittem csak elkaptam valamit a gyerekektől.

márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felerősödött a szaglasom. Ezen kívül semmi tünetem nem volt egész terhesseg alatt :D
márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt éreztem, hogy büdös van.
márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt volt az első “igazi” tünet. Ami viszont soha máskor nem jelentkezett, csak terhesség jeleként, az a füldugulás+menzesz szerű görcs 2-3 napig éjszaka is. A füldugulás is volt éjszaka. Ezután csináltam tesztet és pozitív lett.
márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a sok pisilés meg a gyengeség. Már ha ez betudható annak. Egyébként semmi extra jele nincs amiből biztosra lehetne tudni vagy komoly gyanúra adna okot. Átlátszó folyás már a menszesz esedékessége idején volt és csak elenyésző.
márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!