Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor sikerült miután..?

Kinek mikor sikerült miután..?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinek mikor sikerült teherbe esnie miután lerakta a fogamzásgátlót?

Mikor jött meg a rendes menzeszetek utána? (nem a megvonasosra gondolok)

Miket vettetek észre magatokon miután leraktatok a gyógyszert?

Melyiket szedtetek, és mennyi ideig?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is 😊


márc. 20. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

9 év szedés után ahogy letettem megjött következő héten még a megvonásos. Utána próbálkoztunk is. 30 napnál jártam, még nem jött meg. Poénból ellőttem egy tesztet, határozott pozitív lett.


szülés után 1 évig szedtem ismét a fogamzásgátlót. 4hónap után lettem terhes, de el is vetéltem.

újabb 4 hónap kellett a 2.gyerekhez.

márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lerakás után egy félévre.
márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nekem is sikerül első hónapban. Meddig tartott a megvonasos vérzés? Én ma vagyok a negyedik napon, de annyira kevés, hogy szinte nem is látszik. 5 éve szedem a Roxanellet, reméljuk sikeres lesz a teherbeeses és marad is 🥰
márc. 20. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapja hagytam abba, ezért követem a kérdést 😊


Miután abbahagytam, lett pár pattanás, hajhullás. Dietetikus mondta, hogy menjek el egy vérvételre, nézessem meg a vitamin szinteket, nehéz teherbe esni, ha hiány alakult ki a fogamzásgátló alatt. Igaza volt, alacsony volt több szint is. Most D vitamint, b12-t, folátot szedek.

márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Estellét szedtem 2 évig,a második hónapban lettem terhes :)
márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

Utolsó! Mikor jött meg a rendes menzeszed? Mármint nem a megvonasos, hanem a normálra gondolok 😄

márc. 28. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Megvonásos után 29.napon. :)

Gyorsan visszaállt,mindig 28-29 napos ciklusaim voltak.

márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj de jo. Remélem az enyém is rendbe jön, sosem volt normális ciklusom, átlagosan évi 1x vagy 2x jött meg mindig (cukorbeteg vagyok).

17-en jött meg a megvonasos, 5 napig tartott, gondolom addig míg nem jön meg peteeres sincs. Aztán kitudja 😅 remélem még idén sikerül 🤞 gratulálok a babához 🥰

márc. 28. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!