Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik naplóm szerint 3 napja...

Egyik naplóm szerint 3 napja másik szerint 1 napja késik!reggeli tesztek nagyon halványak! Nem erősödik!korán volt ovu 12.cn!most a 31.napon járok!volt ilyen?mielőbb doki tudom,de aki tapasztalt ilyet írjon

Figyelt kérdés
márc. 22. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mutasd a teszteket. Korai orvosra semmi szükség. Ha biztosra tudod az ovud, ami 19napja volt, a tesztek pedig napok óta nem erősödnek, akkor az a terhesség nem fejlődik. Vagy csak te látod pozitívnak, vagy kémiai volt, pár nap múlva meg fog jönni. Egyikhez se szükséges orvos.
márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Decemberben ugyan így jártam hogy ott volt a 2 csík de nem erősödött vérvétel is megerősítette nem vagyok az pár nap múlva megjött!

Még mindig késik és most még a cicimből nyomásra tej is jön!teszt negatív volt reggel!

márc. 24. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat hidd el ez nem terhesség!

Ez hormon probléma !irany az orvos. Ha terhes lennél sem jön még ilyenkor tej!legyen eszed!

márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2! Túl magas a prolaktin szinted, az okozhatja a tejet, (ha egyáltalán tej), nem terhesség.

Nekem még nem jön tej, pedig félidős terhes vagyok.

#1

márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 pedig írják azt is terhesség jelének!
márc. 24. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor boldog babavárást!szuper akciók vannak a brendonban!
márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gondolom kedves 6os te a 3as vagy!miért kell ennyire lenézően és így válaszolni?feltettem egy kérdést de nem bunkó módon,veled ellentétben!

Köszönöm hogy emlékeztettél holnap megyek is!

márc. 24. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jobban tudod akkor miért kérdezel? Terhes vagy mert jön a tejed!mi a kérdés??
márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7! Nem. A #3 én vagyok, de köszi az infót #6-nak. Lehet, engem is érdekel😂

Nem voltam bunkó.

#3

márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg!
márc. 26. 09:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!