Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire rontja a teherbeesés...

Mennyire rontja a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
Szóval miután megtörtént a dolog mindig megyek egyből zuhanyozni elég meleg vízbe. Fejtörést okozott számunkra, hogy ez vajon mennyire árt ha babát szeretnénk. Érdemes várni valamennyi időt és utána zuhanyozni?

#teherbeesés #Forró zuhany
márc. 22. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se rontja. Aminek be kell jutnia, az az aktus során bejut. A meleg víz pedig semmilyen hatással nincs a fogantatás folyamatára, nyugodtan zuhanyozz, ahogy eddig is.
márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Miért kell a férjed után rögtön zuhanyozni? Neki hogy esik, hogy osszebujas és második menet helyett szakasz lemosni magadról őt? Ha a helyébe lennék, annyiban rontana a teherbe esesedet, hogy nem fekudnek le veled.
márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Az esélyeiteket nem rontja (de szerintem is illúzióromboló szokás, pedig nő vagyok).
márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es. Ha a rosszindulat fájna…

A férjem este ér haza hulla fáradtan, mert dolgozott egész nap. Természetesen összebújunk, de bocsáss meg hogy lezuhanyzom es “lemosom magamról őt” biztos sokkal izgibb utána osszebujva úgy aludni hogy folyik minden rajtunk😊 Én hétköznap megelegszem napi 1-gyel. Én viszont ha a te helyedben lennék, elgondolkoznék, hogy miért is kell ok nélkül bántani a másikat.

márc. 23. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem azzal van a baj, hogy lemosod, hanem hogy egyből szaladsz...
márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig egyből megyek a mosdóba, aminek egyszerű oka van. Hajlamos vagyok gyorsan fertőzésre, emiatt rögtön pisilni szoktam, hogy a húgycsőben levő esetleges bacik kijönnek, illetve ilyen téren nekem az sem előnyös ha nedves vizes altàjékkal várok fél órát órát, mindig megmosakszok és szárazra törlöm magam 🤷🏼‍♀️ emiatt marad el a sokak szerint olyannyira fontos összebújás, de egyébként így is teherbe estem.
márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan már abba is bele kell kötni, hogy nem szex után fél órával hanem mondjuk szex után 10 percel megy zuhanyozni valaki?


Ennyire unalmas otthon az élet, hogy vadasszatok a kérdéseket, hogy hova lehetne valami orbitális faszsagot kommentelni?

márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2# 3# nagy parasztok vagytok, meg ha az 5os más, akkor te is :D nálunk nem szokott 2. Menet lenni, mert egyikunknek sincs igénye rá, +igen, én is megtörölközök, pisilek minimum szex után, mert bocs, de nekem nem gusztusos az egyáltalán, hogy folyik rajtam/bennem a sperma :D ez a férjemnek se gáz, ő is rögtön meg szokott mosakodni, ja, és a fiunk nem zavartatta magát, ettől első próbálkozásra megfogant 😅
márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7es igazad van.

Egyébként oké hogy elmész zuhanyozni de oda benn is kizuhanyzod magad, vagy nem értem miért rontana egy zuhany a teherbeesési arányon?

A párod messzire lőtt onnan felúsznak a spermiumok azt onnan nehéz lenne " kimosni".

márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!