Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ok az aggodalomra?

Van ok az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Párommal múlt héten szerdán együtt voltunk, védekeztünk. Nem mentem el benne. Ezen a héten szerdán kellett volna megjönni neki, nem szabályosan szokott meglenni neki, de előtte fáj, érzékeny a melle. Most nem érzi ezt. Ma reggel fejfájásra, torokfájásra és hőemelkedésre kelt fel. Óvatosan csináltunk mindent, az óvszer nem szakadt.
márc. 23. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hogy jön ide a torokfájás, fejfájás, hőemelkedés?-
márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Van.Valószínűleg összeszedett valami vírust,aggódhatsz,hogy el ne kapd tőle.Terhes tünete nem lehetne még akkor sem,ha teherbe esett volna,ugyanis eleve be sem ágyazódhatott volna még a megtermékenyült petesejt,ami a hcg hormont termeli,ami a tüneteket okozza.Torokfájás, hőemelkedés,fejfájás nem terhes tünet amúgy sem.
márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide az, hogy terhes lehet-e?!
márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Foga nem fáj? :D
márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez egész új, kedves nem mentem el benne, lehet-e terhes mániás kérdező!
márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok érdemben hozzászólni, sajnos a kérdező meg a csaja is sötét mint a csillagos ég. De jót nevettem 4es 😂
márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem beteg lett..
márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!