Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal nemvárt előtt negatív...

2 nappal nemvárt előtt negatív teszt?

Figyelt kérdés

2 nappal

Vagyok nemvárt előtt, mivel elvileg már 6 nappal lehet pozitív teszt így ma reggel csináltam egy predit ami negatív lett.

Volt akinek ekkor meg csak negatív volt a teszt? Van esély arra hogy 2 nap múlva (csütörtökre nem várom) már pozitív lesz?

Olyan válaszoljon aki érdemben hozzászól.



márc. 26. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Siker? :)
márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mára nem vártam, eddig semmi, se menzesz tünet semmi sincs. (általában hajnalban jelentkezik) napra pontos ciklusom van.

Reggeli predi negatív lett, nemtudom van e még remény vagy csak magamat kábítom, mert annyira biztos voltam hogy össze jött..!

Van egy kislányunk, de nála annyit dolgoztam hogy nem tudtam tesztelni csak 1 nap késésnél amikor pozitív is lett (egy tesztet csináltam ossz vissz se előtte se utána nem teszteltem), így picit reménykedem hogy hátha sikerült csak még nem mutatja, ha mégsem akkor meg majd legközelebb:)

Mindenesetre így vagy úgy de megírom mi lett a vége ha már tudom pontosan:)

márc. 28. 09:16
 13/14 anonim válasza:
Szia, mi az eredmény? Remélem, siker:)
ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
7 nap késes után megjott sajnos 😏 de majd következő hátha siker lesz:)
ápr. 5. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!