Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ a mellfeszülés?

Mitől függ a mellfeszülés?

Figyelt kérdés

Nekem menstruáció előtt se szokott soha feszülni a mellem csak egy kis hasi görcs és onnan tudom hogy meg fog jönni.

Terhesség esetén mindenképpen feszül a mell? Vagy mitöl függ simán csak az egyéni hormonok miatt?



márc. 30. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem vagy feszül vagy nem menstruáció előtt, de minden verziónál volt ovum. Terhesen nem feszült és azóta se. 20hetes vagyok. Egyébként főként a progreszteron okozza, ami ugye nem terhesen is van a luteális fázisban. Nekem minden mérésnél magas volt, mégse fájt mindig. Terhesen viszont kaptam pótlást is, marékszám szedtem, mégse 🤷🏼‍♀️
márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt néha szokott érzékeny lenni, de ritkán. Most ugyan még csak a 6.hétben vagyok, de semmi mellfàjdalom, feszülés nem volt/nincs egyáltalán. Pedig szedek progeszteront is. Más tünetem sincs eddig még, ami valahol tök jó (tudom, akár holnaptól is lehet), de egyébként meg kicsit aggasztó, főleg hogy már eddig se problémamentes a terhességem...
márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3.terhességemnél 2.trimeszterben fájtak egy kicsit, de ennyi volt.
márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2! Nyugi nálam ugyanez volt. Az első trimesztert szinte ügyeleten töltöttem, és már volt negatív előzmény is. Megbolondultam, hogy semmi tünetem, egyedül az álomkór, ami viszont nem nagyon múlik. Most vagyok félidőnél és végre minden probléma elmúlt. Remélem, már így is marad a végéig 😁

Szóval nyugi, a tünetek semmit nem jelentenek. Ja, nekem marha magas hcg volt, mégse éreztem semmit. Neked meg még simán lehet is. Még csak ilyenkor szokott kezdődni. Lehet, még visszasírod a tünetmentességet.

#1

márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem feszültek a melleim egyik terhességnél sem, igaz menstruációnál is csak ritkán. Második szülésem után kezdett csak előfordulni menstruáció előtt. Szóval teljesen kiszámíthatatlan a hormonok működése és mindenkinél más.
márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik terhesség alatt sem feszült a mellem és nem szokott menstruáció előtt sem
márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a pmsben sem feszültek a melleim, terhesen sem. Egyszer volt olyan, hogy az egyik mellem a pmskor érzékeny volt, de az is csak egyszer fordult elő. Mikor mondtam a nőgyógyásznak, azt mondta, ciszta lehetett, ami felszívódott utána.
márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhessegem elso trimesztereben vegig feszult, duzzadt. Most tartok a felenel, most mar “csak” a mellbimbom erzekeny, de az nagyon.
márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!