Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a teherbe...

Mekkora az esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 éve 2 hónapja szedem a fogamzásgátlót, eddig nem volt probléma viszont legutolsó tablettamentes hetemen 7 nap helyett 9et hagytam ki és utána is pár napon össze vissza tudtam csak beszedni, de mindegyiket beszedtem. 6 napig szedtem a gyógyszert utána megtörtént az aktus, és bár ez megszakításos módszerrel történt ekörül volt ovulációm…

Eltelt 1,5 fél hirtelen lett egy esti hányinger érzésem (ami igazából tényleg mindentől lehet, és tudom hogy ilyen korán még annyira nincsenek jelek de valahogy hirtelen ez is rászámolt a paranoiámra).

Szerintetek mennyi az esélye?

Kérlek ne szidjatok, általában normálisan szedem a gyógyszert csak sokat utaztam és stresszeltem ezért nem sikerült úgy a dolog ahogy akartam..

Köszönöm a válaszokat!



márc. 31. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogamzásgátlót szedsz, nincs peteérésed. Amúgy meg, ha az aktustól eltelt 2 hét, csinálj tesztet. Vagy igen, vagy nem.
márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neharagudj, igyekszem többet tanulni ezekről a dolgokról, ez valahogy nem esett le. Naptárba irogatom mikor szedem a gyógyszert az pedig kiírja mikor van peteérésem ez zavart be.
márc. 31. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Ên nagyon gàz voltam a tabletta beszedèsben, folyton kihagytam, de sose estem teherbe. Miutàn màr lettek gyerekeink ès ùjra tabit szedtem, àllìtottam be magamnak telefonon egèsz hètre ugyanarra az időre hangjelzèst, ìgy utàna màr nem hagytam ki többet.
ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!