Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja késik, gabriel...

Pár napja késik, gabriel teszten idönt túl jött ki. Szellemcsíknak túl színes...nem tudom. Megbizhatatlan a Gabriel ?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 3. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Engem a Gabriel sosem csapott be, ha volt csík terhes voltam.

Csinálj holnap vagy azután reggel mégegyet, az a biztos.

ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem baba lesz.

Vegyél egy facelle tesztet a rossmannban, és akár meg is csinálhatod még ma, nekem 2 nap késésnél már délutáni vizeletből is olyan erős volt, hogy hamarabb kijött a t csík, mint a c.

ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én 10 nap késés után használtam Gabriel tesztet. Majd' leugrott a csík a tesztről.
ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Eddig 3szor volt pozitív ez a tesztem mind a háromszor baba volt.

Nekem is ilyen halvány volt elössz.

ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az az időn túl? Hány perc/óra? Nem véletlen írják, hogy pár perc után ne nezegesd. Ennek az az oka, hogy fals pozitív lehet, és becsapod magad esetleg. Most nyilván úgyis új tesztet csinálsz, de ha továbbra se jött volna meg, úgyis csináltál volna gondolom pár nap múlva megint egyet. Miért nem követitek sokan a használati utasítást. Bocsi, én nem bunkozni akarok, de tényleg nem értem. Amúgy szurkolok, de ne szivasd magad, mert ha ez mégsem lesz baba, Sz*rul fog esni. :/
ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos 2 facelle is negatív ugyhogy ez vaklárma volt.
ápr. 4. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Tanulj ebből, és ne nezegesd időn túl a teszteket! :/ drukkolok, hogy a következő hónapban sikerrel jarj😊
ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a facelle nagyon halvány volt, úgy kellett forgatni, időn túl lett egy halvány csík. Ugyanaznap nem reggeliből a clearblue már pozitív volt, pedig az csak 25-ös. Ha nem jön meg, pár nap mulva tesztelj még, nem kizárt a baba, de ne éld bele magad.
ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!