Lehet baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Hónap elején szokott megjönni meg is jött most április1 én de csak ma reggelig tartott de csak barnáztam fáradt vagyok
ápr. 3. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Vereztel, tehát nem vagy terhes.

De ha akarsz csinálj tesztet.

Az álmosság nem utal terhessége.

Én is álmos vagyok, és nem vagyok terhes

ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem végeztem! Csak barnáztam nem vér jött 1én du tól ma reggelig de (nem telt volna meg 1 betét ennyi idő alatt) tehát nem volt sok! Tisztasági betét elég volt
ápr. 3. 16:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi **véreztem
ápr. 3. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem tesztet csinálsz?
ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap akarok venni
ápr. 3. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a barna az mi volt csoki?

De te tudod

Vegyél tesztet és kiderül.

ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből én se gondolnek terhességre, de azért drukkolok, egy teszt megmondja :)
ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De véreztél, a barna az alvadt vér. Nekem is volt ilyen hónapom. Az álmosság nem utal terhességre önmagában. Ettől függetlenül csinalhatsz tesztet, majd kiderul.
ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek a barnázás is vér alvadt vér ennyiből nem lehet megállítani. Nekem egyszer volt hogy 3napig csak barnáztam és ennyi volt mégsem volt baba.
ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!