Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedés után kell menni...

Closty szedés után kell menni uh-ra? Ha elfogy a gyógyi menjek uh-ra, hogy tudjuk van -e peeérésem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, a gyógyszer beszedése után pár nappal, vagy a 12-13. ciklusnapon, persze ha kb. 28 napos ciklusaid vannak. Nehogy úgy járj ahogy én, én nem mentem el, és túlstimulált a gyógyszer, a tüszőből ciszta lett.
2010. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Clostyt a ciklus 3dik napjától szedtem a 8dik napig, azután kb a 9-10dik nap uh volt, de az orvossal ezt már előre megbeszéltük.Inszeminációhoz kellett, ezért is figyelték olyan pontosan a tűszőérést.
2010. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem a dokival, hogy megyek uh-ra, nehogy ciszta legyen.
2010. okt. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!