Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk. 12 nappal ezelőtt megtörtént az együttlét, védekezés nélkül. Ezen a héten, kedden, szerdán és csütörtökön este barnás, kicsit véres folyásom volt, nagyon kevés. Ma péntek van, és reggel szintén semmi folyásom sem volt. Jövő héten hétfőn kéne megjönnie. A hasamban időnként elég erős szurkálást érzek, a melleim borzasztóan fájnak, pedig körülbelül 1,5 éve nem szoktak még csak érzékenyek sem szoktak lenni mensi előtt. Tegnap délután (csütörtökön) X-epil terhességi tesztet használtam, ami negatív lett. Szerintetek mennyi esély van arra, hogy pár nap múlva pozitívat mutasson a teszt?

ápr. 5. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Vagy igen, vagy nem. Nem látunk bele a hasadba.
ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szépen megvarod az esedékes menzesz napját, és újra tesztelsz.
ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, a teszt negatív lett (bár lehet, korán csinaltad), vereztel is, lehet, hamarabb megjött, mint szokott. Nekem a beagyazodasi vérzés egyetlen csepp volt kb a bugyimon, nem harom nap is több, barnás ver. Ettől függetlenül nem biztos, hogy nem sikerült most neked, én drukkolok, de majd ha késik, tesztelj, és ha pozitív, csak akkor éld bele magad :)
ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnos ennyiből még nem lehet megmondani. Van még rá esély, hogy pozitív lesz, persze.


Kicsit korán teszteltél, 4 nappal a menstruációd előtt, ráadásul délután, 20-as X-epil teszttel. Ebből még bármi lehet.

Ha nagyon izgulsz, próbált meg 10-es érzékenységű teszttel a hétvégén, 1-2 nappal a menstruáció előtt, reggeli vizeletből. De van, akinek még akkor sem mutatja, csak az elmaradt menstruáció után, szervezetfüggő, ki mennyi hcg-t termel.


Mindkét példáról hallottam már, hogy kis barnázás mellett lett vagy nem lett baba. De azt sajnos látatlanban nem tudjuk megtippelni, hogy nálad mi lehetett ez a barnázás, lehet, hogy ártalmatlan dolog, lehet, hogy beágyazódási (bár az elvileg ritka), és lehet, hogy hormonprobléma.


Hány naposak egyébként a ciklusaid? A luteális szakaszod?

ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
28 napos ám a ciklusaim.
ápr. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!