Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta valamit? 11dpo

Láttok rajta valamit? 11dpo

Figyelt kérdés

Kb 10 mp után jött ki rajta, élőben színes egyébként, de nem tudom, hogy csak én látom, hogy tényleg ott van, vagy nem.. Tudom még korai, majd ha elmaradt a menzeszem akkor tesztelek újra, csak egy nagyon kicsit furán érzem magam. Illetve követem az ovulációt is, hőmérőzök is. Köszönöm a válaszokat előre.

[link]



ápr. 6. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Látok. 1 csíkot.

Ez totál negatív.

De ilyen korán nem is értem mit vártál?!

ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos én sem látok rajt semmit

Vegyél egy megbízhatóbb tesztet (facelle) és 2 nap múlva csináld meg

ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért 25-ös tesztel próbálkozol amikor a 10-en is alig látszik nemvárt előtt valami?
ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért??? Igen, látok egy hómezőt.

Tesztelj a nemvárt napján leghamarabb és egy csomó pénzt meg stresszt meg fogsz spórolni

ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Én látom amire gondolsz, de ez egyelőre nem nevezhető pozitívnak, a képen még max szürke, az is nagyon halvány. Pár nap után lehet, hogy kijön erősebben, drukkolok!
ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En sem latok semmit, varj meg par napot. Voltam mar igy, ezert higgy nekem, semmi ertelme napokkal korabban tesztelni. Egyszer nagyon orultem, a nemvart napjan megis megjott, kemiai volt. Csalodtam. Tanultam belole.
ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Negatív
ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem látok rajta.
ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 10dpo este volt halvany pozitivam ugy hogy a fenykepen homezonek latszott...csinalj holnap reggel 10es teszttel ujat
ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!