Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, de minden...

4 napja késik, de minden tesztem negatív. Előfordulhat, hogy még nem mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
A nemvárt idejében menstruációs görcsöm volt, szédelegetem, hányingerem volt, pont mint mielőtt megjön. Azóta ez megszűnt. Fájdogál a derekam, érzékeny vagyok a szagokra, de minden tesztem teljesen negatív, tegnap csináltam utoljára és még az is az volt. Az első terhességemnél már a nemvárt napján erős pozitív volt a Predictor teszt, de még a kevésbé érzékeny is jól látható halvány pozitív volt, most a Facelle, Predictor is negatív.
ápr. 7. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem varj meg egy hetet es tesztelj ujra. Ketlem, hogy terhesseg miatt kesik igy, mar azert ki kellene mutatnia.
ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem vagy terhes, már mutatnia kellene a tesztnek.

Hacsak nem csúszott sokat az ovud, de arra azért kevés az esély, hogy ilyen sokat, persze bármi lehet.

Nekem pl. kétszer volt cisztám, egyszer "csak" össze-vissza jött meg, másodjára egyszer ki is maradt a vérzésem (utána bezzeg véreztem vagy 10 napig...).

ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha már 4 napja késik, de negatív a teszt, nem vagy terhes. :/
ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Mi az, hogy nem késett az ovuja? Mivel 4 napja késik a menstruációja, az biztos, hogy az ovuja legalább 4 napot késik. Nézzetek már utána! A luteális fázis állandó.
ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Jól van akkor okosok, biztos 4 nappal nőtt a luteálisa. A gyiken senki nem járt iskolába?🤔

#4

ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5!

Senki nem írta, hogy nem késett az ovuja.

Én azt írtam, hogy "ha nem csúszott SOKAT", mivel normális hosszúságú luteálisnál már azért 3-4 nappal mensi előtt simán szokott valamit mutatni a teszt, ergó jelen esetben a 4 nap csúszás egyből 7-8 csúszást jelentene, ha ezután lenne pozitív...

(+ még mindig ott a lehetőség, hogy nem csak csúszik, hanem ki is marad...)

ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6! Nem konkrétan rád gondoltam, mindannyiótokra. Ott írtam, hogy LEGALÁBB 4 napot. Ha csak annyit, akkor meg fog jönni ma(lehet már meg is történt), ha többet, akkor meg lehet, hogy késett az ovu, késik a menstruáció is, de majd megjön, vagy késett az ovu ÉS terhes, tehát nem is fog megjönni.

Az egyetlen, ami nem fordulhat elő, hogy nem késett az ovu, mert akkor a, már megjött volna, b, terhesség miatt nem jött meg, de akkor + lenne a teszt.

(+még mindig ott a lehetőség, hogy nem csak csúszik, hanem ki is marad...)

És miért marad ki?🤔 MERT nem volt MÉG ovuja az előző lezajlott ciklus óta. Tehát KÉSŐBB lesz. (Vagy klimaxol és akkor később se, de arra azért nem túl nagy az esély.)

#4

ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!