Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek korai volt tesztet...

Szerintetek korai volt tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Március 21.-én jött meg a mensim es 5-6 napig tartott, utána többször is voltunk együtt a párommal, ma csináltam egy tesztet és negatív lett.

Április 16 esedékes a következő vérzésem . 28-29 napos a ciklusom


ápr. 8. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha április 16 a következő, akkor korai.
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
ápr. 8. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban korai, ha lesz is belőle terhesség, akkor a napokban fog beágyazódni.

A jövőre nézve pedig a teszteléssel kapcsolatban: A “ nem várt napján” tesztelj, illetve ha akkor még negatív, vagy halvány, és nem jön meg, akkor rá 2 napra. Előtte felesleges, mert jelezhet kémiai terhességet is, aminek a “vége” ugyanúgy menstruáció, illetve nem ad 100%-osan pontos választ.

ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon. Nekem március 13-án volt az utolsó mensim első napja, LH teszt szerint jókor voltunk együtt, holnap kellene megjönnie és leghamarabb akkor fogok tesztelni, de lehet csak péntek körül. Nekem is 28-29 naposak a ciklusaim. 1 hetet legalább nyugodtan várj még.
ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha márc 21én jött meg. 29-28 napos a ciklusod. Akkor testvérek közt is április 18-19 a kövi mensi...
ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!