Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Március 21.kén hagytam abba,az estelle fogamzásgátló szedését. Előtte pár nappal,véletlenül 1db tablettát kihagytam,és ezért lett egy 8 napig tartó vérzésem. Nekem már egyébként volt menstruációm a hónapban,így 2x menstruáltam márciusban. Viszont egyébként hónap elején jönne rendesen meg,ami azt jelenti hogy kb.1 hete késik. Kb 2 hete erős hasigörcseim vannak,de borzasztó fájdalmas,ilyen már régen volt. Viszont nem jön meg. Kb mikorra várható? Vagy esetleg lehet terhesség miatt?
ápr. 8. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet. Egyébként fogamzásgátló tabletta szedése mellett nincs menstruáció. Az megvonásos vérzés. Hónapokba is telhet mire rendeződik a ciklusod a hormonbomba után.
ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!