Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, teszt negatív,...

7 napja késik, teszt negatív, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon régóta tervezünk babát a férjemmel, sok kivizsgáláson, egy két beavatkozáson is túl vagyunk már, hogy sikerüljön. Nálam PCOS-t + inzulin rezisztenciát diagnosztizáltak, és volt egy méhátfuvásom is. Illetve el volt záródva a petefészkem, amit műtéttel helyre hoztak. Az orvosom szerint mostmár semmi akadálya annak, hogy össze jöjjön a baba. Sok csalódáson vagyok túl, minden hónapban reménykedem, de lassan úgy érzem bele fáradok. Többször előfordult már, hogy késett pár napot, de egy hetet még nem. Hétfőn teszteltem és negatív lett. Viszont azóta sem jött még meg. Nem is érzem semmi előjelét, annyi, hogy szurkál a bal petefészkem már hetek óta. Szerintetek van esély rá, hogy most sikerült, így is, hogy negatív a teszt, vagy engedjem el a dolgot? Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz.
ápr. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem tudod mikor volt ovud akkor amíg nem jön meg bármi lehet, de amíg a teszt negatív addig terhes nem vagy.

Lehet nem volt peteérésed

ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem.
ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
68%
Valószínűleg nem. Tesztelj azért még egyet, abból nem lehet baj. Szurkolok a babához!
ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ir kezelve van amúgy?

Tudod mikor volt az ovud?

ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén IR, nekem is szokott lenni hosszabb ciklusom, úgyhogy úgy vélem ez nálad sem terhesség :(
ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!