Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély hogy végre sikerült...

Van esély hogy végre sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
18.-án kellene megjönnie. Múlt héten szombaton voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Ma pedig reggel a wc papír rózsaszínes lett. Napközben még párszor volt ilyen, de most délutánra már nem igazán. Picit görcsölget a hasam, de nem úgy, ahogy amikor meg szokott jönni. Volt már valaki így esetleg? Nagyon vágyunk már a babócára.

ápr. 10. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Én elhiszem, hogy nagyon vágysz a "babócára", de ezek a jelek pont semmit nem jelentenek.

Majd ha nem jön meg, tesztelj. Addig meg ne pörögj rá.

ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos hormonoktól is lehet ilyen pecsételés, nem feltétlen beágyazódási vérzés, pedig ennyi idő után ez is simán előfordulhat úgyhogy a helyedben én is reménykednék, hogy ez bizony beágyazódási! ^^


Egyébként ha gyereket akartok, nem értem ezt az elvet "kb. 1,5 hete voltunk együtt megszakítás nelkül". Azóta nem is? Nagyon nem egyszerű ám jól időzíteni egy babához. :( Ha igazán szeretnétek, gyakrabban is kell próbálkozni, illetve ha olyan pár vagytok, akik ritkán kívánják egymást, akkor pozitív ovulációs tesztkor mindenképp be kell szervezni az aktust, mert akkor a legesélyesebb.

ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Elmeletileg 4-6 kozott kellett volna ovulalni, ami azt jelenti hogy max 5dpo vagy. A beagyazodas meg a napokban esedekes. Csinaltal ovuláció teszteket? Homerozol?

Hanyszor voltatok egyutt? Ha csak multhet szombaton es tobbszor nem az "keves". Ovulációt megelozo par napban vagy nagyon termekeny.

Pecsetelni lehet terhesseg nelkul is. Nekem a fiammal nem volt pecseteles, de volt par hónap ahol nekem is volt mikor probalkoztunk.

Ha most nem jon ossze, ajanlom az ovulacios teszteket elsokorben. Es 5 nappal az esedekes ovuláció elott legyetek egyutt minden masnap. Szoval ha 18an megjon, 2-an kellene ovulalnod ami azt jelenti hogy 28tol érdemes minden masnap egyutt lenni. Aztan pozitiv ovu teszt utan 24-48 oran belul lesz esedekes a tuszorepedes, szóval aznap es masnap érdemes egyutt lenni.

ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!