Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt és nincs baba?

Pozitív teszt és nincs baba?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt egy kis vérzésem, azóta semmi. Kistesót szeretnénk. A lányomnál is volt vérzés. A menstruációmat mostanra várom (vártam). Ma délben csináltam egy tesztet. Nem lett rögtön pozitív, ezért leraktam. Délután néztem és pozitív. Csináltam emiatt délután megint, kb 6 perc múlva az is halványan pozitív lett. A teszt azt írta 3-10 perc között kell értékelni. A kislányomnál rögtön pozitív lett mindenféle teszt, nem kellett várni perceket. Lehet akkor mégsem vagyok terhes?


Ezzel teszteltem: [link]


ápr. 10. 18:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

1. Teszt: [link]


A második picit halványabb.

ápr. 10. 18:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen pozitív.
ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet korán teszteltem? Az a baj, hogy az 1. teszt nem tudom mikor jött ki, mert azt hittem már nem lesz pozitív. Bizonytalanságom oka, hogy nem rögtön jött ki az eredmény. Tévesen nem lehet ilyen a teszt?
ápr. 10. 18:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Xepil hómező marad ha negatív
ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Köszönöm a választ😊 nagyon izgulok🙂
ápr. 10. 18:49
 6/15 A kérdező kommentje:
A kettő teszt együtt (most készítettem a képet. A fényviszony nem a legjobb): [link]
ápr. 10. 18:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem is pozitívak. :)
ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp🙂 a kislányom 9 hónap múlva sikerült, most az első hónapnál tartunk.
ápr. 10. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívak, gratulálok!
ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen pozitív. Meglepetésként ért, hogy nem úgy kell keresni rajta, mert arra készűltem. Mostanában olyanok vannak itt fent. Gratulálok. Szerintem azért halvány, mert még nincs elég HCG. Ez 25-ös teszt, ha jól tudom. 10-es már szépen mutatná.
ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!