Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ennyi sok vizelet?

Mitől van ennyi sok vizelet?

Figyelt kérdés
29hetes vagyok. Ma szinte óránként járok pisilni, nagyon sokat egyszerre. Ittam folyadékot, de nem annyit, amennyi ürült. Úgy érzem rengeteget pisilek... eddig nem volt ez jellemző. Ugye ez nem gond?
ápr. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg a vesédet, vércukrot. Egyszóval csináltass labort.

Vérnyomásod rendben?

Ne itt kérdezősködj, orvos lásson.

ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyiról van szó, hogy sz elmúlt napokban a hirtelen melegtől a szervezeted elraktározott egy csomó vizet. Mivel ma sokkal hűvösebb volt elengedte a vizet, ami természetesen vizelettel ürült. Lehet ha mérnéd magad minden nap, ma akár 2-3 kilóval is könnyebb lennél mint tegnap. Valószínű ha jönnek a jóidök vizesesni fogsz.

Én ezért nem rohannék sehova.

ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én első trimeszterben a hormonok miatt jártam a mosdóba. A harmadikbam meg a baba nyomta folyton a hólyagot. Ez normális. Lehet van aki megússza kevéssel ezt, de ismerősi körömben minden terhes törpe vízmű volt és nem volt senkinek baja. Ha nem csíp, nem ég nincs fájdalom pisiléksor nincs bajod. Ha bármi fájdalmad van szólj orvosnak, ha megnyugtat ezt is megkérdezheted, de alapjáraton normális tünet a gyakori pisilés.
ápr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!