Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég erős a csík a terhességi...

Elég erős a csík a terhességi tesztemen 13. DPO-hoz?

Figyelt kérdés

Ez egy 25-ös teszt. 🥺

Tudom, hogy butaság a csíkok vastagságát/színét hasonlítgatni, de nagyon félek a méhen kívüli, illetve a kémiai terhességtől... Holnap utánra nem várom.

Első pozitív, halvány, de jól látható tesztem 11. dpo-n volt.


[link]



ápr. 10. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ez szép erős pozi, de ha félsz a kémiaitól, akkor miért nem várod meg amég késik? Így még simán megjöhet.

A méhenkívülitől mindenki fél. Az tesztel amúgy se kimutatható.

ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

1, ha nem jön meg a nem várt napján, de pozitívat tesztel, és utána egy nap múlva megjön, az mitől másabb?

Akkor is lehet kémiai ha késik egy két napot.

ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesztbol nem tudsz sokat megallapitani. Ez egy szep erős teszt. Nekem 11 dpon a 10es alig latszodott. Vervetelre kellene menni ha megteheted akar privatban is. 48 óránként duplazodnia kell a hcg szintnek. Ez sem arul el sokat a terhessegrol, de ha mehen kivul lenne megtapadva akkor nem duplazodna csak emelkedne.

Volt mar mehen kivuli varandosgod hogy ennyire felsz?

ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem bárcsak nekem lenne ilyen!🥹🥹😭
ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!