Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tesztelt most áprilisba...

Valaki tesztelt most áprilisban pozitívat?🤩 Mikor mentek nőgyógyászhoz először?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:

De mondom nem akarom elkiabálni, mert még csak keddre nem várom.Nagyon hamar pozitív lett a teszt, valószínű korai pém volt.


Neked legalább már késik😊

ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.


Nekem a fő tünetem eddig minden terhességnél a vészes hányás a baba megmozdulásáig. Jó lenne, ha a 3. babánál kimaradna.


1. Terhesség (fiú): hányás 0-24

2. Terhesség (lány): hányás, vércukor ugrálás, pajzsmirigy értékem 0, vérszegénység, ájulásérzés. Minden probléma eltűnt szülés után

3. Terhesség: eddig 2x elkezdtem nagyon szédülni, eddig más nincs

ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:

6os huu akkor volt szenvedés dögivel😁

Nembaj reméljük neked sem fog megjonni.

Enis azon gondolkozom hogy 6-7.het előtt nem sok értelme van elmenni, maszekba szeretnék menni de felesleges penzkidobas lenne előtte is elmenni csak petezsakot látna. És újra visszahivna.

ápr. 14. 14:27
 14/83 A kérdező kommentje:

1es akkor neked sem maradtak ki a terhes tünetek.

Most fiút vagy lányt szeretnétek?🥰

ápr. 14. 14:28
 15/83 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.


Mindegy mi lesz, de ha választani kell, akkor fiú. A fiam picit szomorú volt, hogy a második lány lett, de nem adná már senkinek.😁

ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolunk!🥰
ápr. 14. 17:49
 17/83 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Én is drukkolok mindenkinek, hogy rendben legyen minden!🙂

ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:

Kösziii aranyos vagy🥰🥰🥰

Írjátok majd mizu

ápr. 14. 19:00
 19/83 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 16.án teszteltem pozitivat.

Valószinü menstruáció alatt vagy elött lehetett egy peteérésem, mert 1.én megjött a menstruációm, azóta érzékeny a mellem. A ciklus 12. napján elkezdtem a LH tesztelést és azonnal pozitív lett, majd az utána következö napokban is. Olvastam valahol, hogy az LH tesztet jóstesztként is szokták használni, igy csináltam egy terhességi tesztet a ciklusom 16. napján. Halvány pozitiv lett, ami azóta erösödött. Igy fogalmam sincs, hányadik hétben lehetek.

ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:

Sziaa!

Először is halkan gratulálok!😊 hat normal esetben ugye mindig az utolsó menzesz első napjától kell számolni. De ez így érdekes

hívd fel esetleg a nőgyógyászt nem vesztessz vele semmit😊

ápr. 21. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!