Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek, hogy ezek...

Reménykedhetnek, hogy ezek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kicsit késve jött meg a menstruációm és kevesebb is volt mint máskor. Ha az eredeti ciklusomhoz nézem akkor 12-én volt ovulációm, férjemmel 2-3 naponta együtt vagyunk. Pár napja feszülést érzek az alhasamba időnként, tegnap óta hányinger, szédülés jön rám hirtelen néhány pillanatra, mellé társuló mell érzékenység, feszülés. Kicsit érzékenyebb lettem a szagokra, ha valaki rágyújt mellettem, elkap a hányinger. Próbaként csináltam egy tesztet ami negatív lett. Reménykedtem hátha múlt hónapban össze jött és azért volt másabb a mensim. Viszont ezeket a tüneteket meg korainak tartanám mert 10 nap múlva nem várom. Betegnek nem vagyok beteg. ( a családom 80%ban esélyes az ikrekre nemtudom ez számít e bármit is) Volt már valakinek ilyen hamar hasonló tünete? Reménykedhetek később pozitív tesztben? Szívesen fogadok tapasztalatokat :)

ápr. 18. 23:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
68%
De te írtad,mert tudod,hogy előző ciklusban nem eshettél teherbe,most még van még 10 nap mensiig.Akkor ovi után eltelhetett 2-3 nap.Előbb nem eshettél teherbe.Ergo max 3-4 napja termékenyülhetett meg petesejt,és még legalább 7-8 napig be sem ágyazódik.Tünetek meg általában 6-7.hétnél korábban nem is jelentkeznek.
ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
55%

Ez az, össze -vissza beszélsz. Először azt írod, az előző hónapból nem lehetsz terhes(nyilván, mivel negatív a teszt), utána meg 3 napos terhes se lehetsz. Akkor most milyen terhességtől lennél rosszul? Mi a kérdés egyáltalán? Hogy reménykedhetsz-e terhességben? Nyilván, mint mindenki, aki védekezés nélkül szexel.

Neked meg nem csak kulturáltan, hanem sehogy se sikerült válaszolnod. Azt kérdeztem, mi nem volt a válaszomban kulturált. Érdekes, nem tudtál rá írni semmit, mivel nincs is. Az nem "kulturálatlan", hogy 3napos terhességtől nincs rosszullét😂

ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim ***** válasza:
37%
Édes Istenem....nem unjàtok még????
ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 A kérdező kommentje:

Nem egyáltalán nem unják. Nincs kedvem feleslegesen vitatkozni, pláne hogy az értő olvasás 0.. Leírtam tisztán és érthetően, hogy az előző hónap miatt gondoltam, hogy lehet összejött de negatív lett a teszt. És azt is érthetően leírtam, hogy viszont e hónapban meg korainak tartom azt hogy bármilyen tünetem legyen...

Mi a kulturálatlan? Olvassátok vissza 1-2 megfogalmazott válaszotokat, hogy én csak képzelődök meg bebeszélem magamnak, hogy 3 napos terhes vagyok.. Nem vagyok hülye sem analfabéta... De ti abban lelitek örömötöket, hogy mással kötekedtek. Az eredeti kérdésem olvassátok már el és ertelmezzétek ne a ti hülyeségeteket miszerint szerintetek én ezt meg azt gondolom.. Szánalmas, hogy ilyen "segítőkész " emberek vannak.. Remélem a gyerekeiteknek több jómodort tanítottatok mint ami belétek szorult.

ápr. 19. 12:18
 25/108 anonim ***** válasza:
42%

nekem attól van hányingerem amit itt látok, hogy sok “nő” milyen alpári módon nyilvánul meg egy másik nővel szemben ha mondjuk isten ments kérdezni mer valamit. remélem nektek nincsen gyereketek. ha esetleg mégis akkor neki is ilyen formában válaszoltok?

én ettől vagyok rosszul nem a terhességtől, bárcsak attól lennék inkább. kérdező sajnálom segíteni nem tudok viszont amit itt látok elkeserítő, nem bírtam ki hogy ne reagáljak.

ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 A kérdező kommentje:
#25 köszönöm szépen! :) már bánom, hogy egyáltalán reagáltam a válaszokra mert így csak meddő vita alakult ki, illetve diagnosztizálták én vagyok a hülye és a hipochonder :)
ápr. 19. 13:32
 27/108 anonim ***** válasza:
34%

Igen, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Attól vagy rosszul, hogy terhes vagy. Gratulálunk!

ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
47%

Huh ez az oldal... én értem hogy sok a terhes kérdés mostanában de ha valakit ez nem érdekel minek olvassa el? Még ha nem is gondoljátok úgy, hogy terhes lehet a kérdező miért kell ennyire alpári módon megnyilvánulni minden terhességgel kapcsolatos poszt alatt?? Fel nem tudom fogni, hogy mi visz rá titeket arra, hogy egy babára vágyó nőn így átgázoljatok... vagy úgy akárkin is.

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz ezzel a rengeteg jóindulatú emberrel. Nekem is nagyjából a fogantatás pillanatától kezdve majdnem minden terhes tünetem meg volt csont negatív teszt mellett. Mire pozitív lett sajnos el is ment a baba, de akkor is lehetséges az hogy tünetek legyenek. Már csak azért is mert a teszt csak egy bizonyos szint után mutatja ki, azonban lehet, hogy neked már nagyon alacsony Hcg szintre is érzékeny a szervezeted. Ettől függetlenül nem biztos, hogy jelenleg terhes vagy de kizárni sem lehet 100%-osan. Ne foglalkozz ezzel a sok negatív emberrel... legyél türelmes és jönni fog a baba!❤️

A sok kedves kommentelőnek üzenem lehet nyugodtan lepontozni, akkor sem vagyok hajlandó végig nézni, hogy feleslegesen át gázolnak egy nő társamon!

22L

ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 anonim ***** válasza:
60%
Itt nem gázol senki senkit amúgy.És neked is maximum képzelt tüneteid voltak kedves.Ha valaki valamire vágyik, akkor be tudja csapni az agya.Akár fals tüneteket is produkálhat.Itt meg értelmetlen volt a kérdés,hiszen előző hónapból való terhességet ki kellett volna mutatnia bármilyen gagyi tesztnek is,ebben a hónapban még egyszerűen nem lehet MÉG terhes.Ha az lesz,az is csak pár nap múlva lehet.Teljesen értelmetlen volt feltenni a kérdést,míg kiírta,addig utána tudott volna nézni a neten a fogantatásnak,és akkor maga is beláthatta volna,hogy bármilyen rosszullét nem lehet terhességtől.MÉG.És egy szóval nem mondta senki,hogy 10 nap múlva nem tesztelhető egy pozitívat.
ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 A kérdező kommentje:
Köszönöm tisztában vagyok a fogantatás menetével. :) te meg olvasgass más kérdéseknél mennyire eltérő az emberi szervezet és ki mikor érzett bármit is. Aláírok, hogy az agy betudja csapni az embert de a szédülést, hányingert nem tud produkálni az ember önszántából, sem mell fájdalmat ami érintésre jelentkezik. Fejezzük be légyszíves egymás savazását mert nagyon unalmas.
ápr. 19. 14:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!