Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a palástfű...

Mit gondoltok a palástfű teáról? Magamtól elkezdhetem inni?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 19:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mikor kellene elkezdeni inni stb??

Mit kell róla tudni?

Köszönöm szépen

ápr. 20. 19:41
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem javaslom. Én ittam nagy lelkesen. Úgy szétkapta a ciklusomat, hogy utána 4 hónapig összevissza jött meg, és lehet, hogy nem is ovuláltam.
ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem iszom ilyeneket, viszont egyik közeli ismerős kipròbálta, és nagyon bezavarta a ciklusait. A helyedben inkább doki tanácsát kérném
ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szomorúan olvasom soraitokat!

Elolvastam a leírását és egész jókat írnak !

Persze inkább szedjek szaros gyógyszereket amit az orvos felír aminek 20 féle mellélhatása lesz!

1 hónap mulva kaptam időpontot és mivel nem vagyok olyan fiatal ketyeg a biológiai órám!

Muszály lépnem

41 éves vagyok

Szeretnék még egy babát!!

ápr. 20. 20:34
 5/17 A kérdező kommentje:

És ha igen akkor mi van??

Miért probléma ez?

Igen szeretnénk még egy babát nem jön össze és keresem a megoldást!

És annyira szeretném ha normális válaszokat kaphatnék!

Nem ba….. nák az embert meg kötöszködnének👍!

ápr. 20. 20:47
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Tévhit hogy ami természetes az annyival veszélytelenebb, mint ami szintetikus. Ha hatása van valaminek, akkor mellékhatása is lehet. Vagyis ha valami gyógynövénnyel bűvészkedsz, akkor az max akkor veszélytelen ha nem is ér kb semmit. Ha "hat" akkor ugyanúgy vannak kockázatai is mint a mesterséges gyógyszereknek. Hiszen mellékhatásai a hatóanyagoknak vannak, nem direkt gonoszságból rakják őket a gyógyszerekbe. Lásd előző válaszolók tapasztalatai.

De persze te tudod, intézd el magad nyugodtan vele.

ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Én ittam, de amúgy nekem is szétkapta a ciklusom, pedig nem voltam öreg csirke, 26 évesen kezdtem. Felváltva ittam a palástfüvet a cickafark teával (cickafark menstruációtól ovulációig, ovu napjától pedig palástfű). Közti vérzések és társai befigyeltek rendesen, ráerősített az összes pms tünetemre. Aztán elmentem orvoshoz, hormonpanelt csináltunk, D-vitaminom alacsony volt, elkezdtem nagy dózisban szedni, és második hónapban már pozitívat is teszteltem. Az orvos amúgy nem mondta, hogy ne igyam tovább a teákat, mert én is bíztam inkább a természetesség erejében, de egyrészt nem is biztos, hogy ér valamit (én 4 hónapig ittam így, gyanús, hogy inkább a vitamin segített, mint a tea), másrészt meg nem is biztos, hogy "szaros gyógyszert" írna fel az orvos, simán lehet, hogy neked is, mint nekem, ennyire banális megoldása lenne a problémának.
ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dokival beszélsz erről? Ő jobban tudja a megoldást, mint az itt válaszolòk.
ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnos ott tartok hogy feladom!

Szedek D vitamint,C-vit,folsavat3 mg,magnéziumot ja meg máriatövis tbl !

De lehet mégis kismama vitamint kéne!

ápr. 20. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Hagyjátok, rendszeresen itt kerdezget ilyeneket

Több kérdése van már ahogy írták előbb, de már töröltette is azt a választ

ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!