Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak ilyen tüneteid pozitív...

Voltak ilyen tüneteid pozitív teszt előtt?

Figyelt kérdés

1-1,5 hete erős mellfájdalom érzékeny bimbók, eddig a melltartót se bírtam elviselni de ma reggelre megszünt szinte teljesen. Nincsenek mensis görcseim, pedig mindig szokott rettenetesen erősen. Nem jelentek meg az arcomon se a szokásos pattanások, sima a bőröm.

Tegnap este a masszőr megkérdezte,hogy nem vagyok e terhes mert más a kisugárzásom és simább a bőröm mint szokott. Folyásom napi 1-2 csepp fehér krémes de inkább száraz egész nap.

4 nap múlva nem várom.

Tapasztalatok? :)



ápr. 24. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind lehetnek sima pms tünetek is, de lehet terhesség is. Majd 1 hét múlva kiderül.
ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen tudom, csak nekem eddig mindig rettenetes görcseim voltak PMS alatt ,mellem előtte kezdett 1-2 nappal fájni illetve olyan pattanások hogy az űrből is látni lehetett 😂 ezért reménykedem, de úgyis csak 4 nap múlva tesztelek ha elmarad a mensi 😊
ápr. 24. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor iszonyúan fájtak a melleim, akár a nemvárt előtt 1-1,5 héttel is, és onnantól végig. Abból tudtam, hogy meg fog jönni 1-2 napon belül, ha hirtelen abbamaradt a mellfájdalom. Egyszer az lett gyanús, hogy már jó ideje tart a fájdalom, és nem múlik el. Amúgy is már kb időszerű lett volna (az egyébként rendszertelen) mensim, így teszteltem, és az volt életemben az első pozitív tesztem (pedig csináltam vagy 100-at előtte, nagyon vártam már a babát).

Szóval az ÉN tapasztalatom alapján inkább pms mint más, na de mivel mások vagyunk, a testünk is másképp működik, így semmiképpen sem szeretnélek elkeseríteni. Várd meg, amíg meg kéne jönnie, aztán ha késik 1-2 napot, akkor utána tesztelj, az a biztos. Jóslásokba teljesen felesleges belemenni, bár abszolút megértelek.

ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze énis egyetértek veled! Igazából 7 hónap után ez az első olyan hónapom, hogy nem feszülök rá, hogy igen vagy nem, hanem csak várom mi lesz majd 4-5 nap múlva 😊 csak fura volt, hogy nem a szokásos Pms tüneteim vannak mint minden hónapban 😊
ápr. 24. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Drukkolok :)

Én 28-àra nemvàrom

Nàlam 2-3havonta vàltozik

Eddig màr ovu után görcsöltem,a mellem fàjt és menzi elött 2-3nappal mùlott el

Most eddig semmi tünet,most kezd csak a mellel feszülni de az sem vészes

Ùgyhogy énis kíváncsi vagyok hogy mi van,habàr nem reménykedem màr màsfél éve pròbàlkozunk

ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a sikeres hónapban elmaradt a mellfeszülés. Akkor kezdődött, amikor már a nem várt napja volt. Aznap a hőm is magas volt, ez lett gyanús.
ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta mi újság? Megjött?
ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!