Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggel pisilek és délután...

Ha reggel pisilek és délután csinálok tesztet az érvényes eredményt ad?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs itthon tesztem. Arra gondoltam hajnalba pisilek egy dunaztos üvegbe majd munka után veszek tesztet és megcsinálom. Így úgymond reggeli lenne a vizelet.

Tudom jön majd az hogy egy napot akkor várjak még. Ez csak úgy eszembe jutott nem biztos hogy ilyenre folyamodnék. Csak érdekel leginkább hogy vajon valós eredmény lenne e.



ápr. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik a menstruációd, délutáni teszt is mutatni fogja a terhességet.
ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj a kimaradt menzeszig. Akkor már tesztelhetsz bármelyik napszakban.
ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én délutáni vizelettel csináltam úgy hogy aznap kellett volna megjönnie és úgyis kimutatta elég erősen.
ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2#-el egyetértek. Én mindkettőnél késő délután-esti órákban csináltam sokadik pisi után, úgy lett pozitív, de 1-2 nap késéssel.
ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
En korai tesztelő vagyok, de sosem reggel teszteltem így is 5 nappal mensi előtt volt valami a teszten, 2 óra pisiszünet minimum kell.
ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 10 dpo-n halvány,de egyértelmű pozitív lett délutáni vizeletből,pedig nem telt el a 2 óra "pisi szünet".
ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!