Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor, melyik napszakban kell...

Mikor, melyik napszakban kell LH tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Most kezdeném el, de sajnos sok helyen olvastam, hogy reggeli vizeletből nem jó, vagy olyat is, hogy egy nap 2-3 tesztet is kell csinálni.

Nekem sajnos a munkahelyemen nem megoldható, hogy teszteljek. :(

Volt más is, aki csak reggel vagy csak este tudott tesztet csinálni? Így is követhető?

Tanácsok, hogy melyik a jó lh teszt?


Köszönöm


máj. 7. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg hogy mennyire rapid az lh "peak" a te esetedben. Van akinek lassu, igy napi 1 is eleg, van akinek legalabb 2 teszt kell. Nekem rapid volt. Delelott negativ, 3korul pozitiv es estere mar megint negativ volt. Ha csak 1szer csinaltam volna, lemaradtam volna.


Általában keso delelott es Kora delutan a legjobb tesztelni. En munkahelyemen is siman teszteltem, de ha ezt nem tudod megtenni, akkor munka utan lenne érdemes. Attol fugg mikorra ersz haza.

En egyebkent csinaltam digitalis ovu tesztet is, amit csak reggel első vizeletbol lehetett elvegezni. Igaz, ennek borsos az ara a tobbihez kepest, de nekem precizebben mutatta.

máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, délelőtt 10 és délután 2 között kell elvégezni a tesztet. Ebédidőben kimész a mosdóba és meg is vagy. Én is most tesztelek :-)
máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!