Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, mig szedem a...

Mit tegyek, mig szedem a gyogyszert,vedekezzunk vagy csinaljuk vedekezes nelkul ugyanugy tovabb? Teljesen tanacstalan vagyok!

Figyelt kérdés
bele kezdtunk kb fel eve inteziven a parommal hogy legyen a lanyunk melle egy kistestver, de most holyag gyulladast kaptam es szedem az antibiotikumot, most az lenne a kerdesem hogy mig szedem a gyogyszert,vedekezzunk vagy csinaljuk vedekezes nelkul ugyan ugy tovabb? igaz mostanaban nem nagyon sexelunk mivel mikor egyutt vagyunk az nekem kellemetlen! de ha mar teljesen meggyogyultam akkor is vedekezunk az antibiotikum hatasa gondolom meg akkor bennem lesz! mit tegyek??
2009. jan. 5. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem amíg szeded addig védekezzetek valahogy de ha már nem szeded nem kell. Az antibiotikumok nem olyan erősek általában,h. a szedése után még várni kéne.
2009. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!