Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbáltátok a termékenység...

Próbáltátok a termékenység fokozó jógát?

Figyelt kérdés
Valóban van hatása és értelme?

máj. 12. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Hat, ha úgy pucsitasz, hogy a férjed minél többször rád ugrik akkor van értelme. Szexből lesz gyerek, nem jogabol.
máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces embernek hiszed magad. Ha nem tudsz semmit ezekről a tornákról akkor neked semmi helyed nincs itt. Szerintem elég sokan vagyunk akik örülnének neki ha csak ennyi lenne hogy szexelünk és már jön a gyerek.
máj. 12. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
A mozgás minden fajtája jót tesz a termékenységnek. Ha jóga, akkor jóga. A lényeg, hogy egészséges legyen a szervezet.
máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos (vagy nem) nem ismerem közvetlenül a "termékenység fokozó jógát"

A jógát viszont igen, ezért merek hozzászólni.


A jóga úgy általában, de maguk az ászanák is mindenféle szempontból helyreállítják az egészséget. A terméketlensége az egészség elvesztésének következménye. Tehát, ami helyreállítja az egészésget, vagy a felé mozdít az fokozza a termékenységet.


Viszont azt gyanítom a megnevezés alapján, hogy valaki (jógaoktató) kifejezetten ezzel ezzel különbözteti, azaz hírdeti magát. Piaci rés, kereslet elérése...


Ez vizsont elléggé üzleti szemléletre utal, ami pedig a jóga lényegének nem értéséről győz meg engem.


Én B.K.S. Iyengar lányának könyveit ajánlom mint hiteles forrást:

pl:

[link]

máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!