Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kèk one step teszt szokott...

A kèk one step teszt szokott tèves eredmènyt mutatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap èrkeztek meg a tesztek ès hát gondoltam megnèzem milyen minősèg.Mivel mèg csak a 8.dpo-n voltam hòmezőt vártam ha jòl működik a teszt.Ennek ellenère időnbelül már látszott valami,ami szàradàs után már sokkal jobban látszik.Lehet időn belül száradási csìk?
máj. 17. 13:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
máj. 17. 13:14
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
🤣 Láthatóan kiválóan működik szemproblémák detektálásában. Ha te ezen második csíkot látsz, sürgősen menj orvoshoz. Ne nőgyógyászhoz, hanem szemészhez.
máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
83%
teljesen negatív
máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
ez egy totál negatív, ráadásul el is áztatott teszt.
máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen elázott nevatív teszt
máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezen te mit látsz az egy csíkon kívül??
máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Az,amit látsz,az a reagens HELYE! Ott lenne rózsaszín, ha pozitív lenne. De NEM az!
máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez 1-es ès 6-os vaszolònak szòl. A kèrdèsem a teszt megbìzhatòságára utalt.Arròl èn nem tehetek,hogy ugyan jò minősègben kèszìtek fotòt,de feltöltès után a kèszülèkektől függ,hogy azt mikènt látjátok.Ott van egy második csìk attòl függetlenül hogy nem szerkesztgettem össze-vissza,esetleg a net lebutìtja a kèpet.Ez nem volt kèrdès,számolni egyedül is tudok.Nem csak èn látom tehát nem haluzok.A kèrdès nem az èp eszemre ès a látásomra vonatkozott.Aki nem tud a kèrdèsre èrdemben válaszolni,az kèrem ne ìrjon.Otthon èljètek ki magatokat.

A többieknek köszönöm,nem is gondolom pozitìvnak.Azèrt èrdeklődtem hátha kapok vèlemènyt,hogy mennyire gyakori ez ennèl a tesztnèl,hisz nem akarom magam szivatni.Ìgy továbbra sem tudom hogy vegyek e másfajta tesztet

máj. 17. 14:33
 9/11 A kérdező kommentje:
7es köszönöm,NEM kell KIABÁLNI.Ment ez volna kedvesebben is.
máj. 17. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem csak akkor volt +, amikor terhes voltam, egyébként hómező. De már elég rég használtam.

A tiéd viszont 1 csíkos.

máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!